Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! 13-14 éves fiúk nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! 13-14 éves fiúk nektek milyen lányok jönnek be? Mi zavar egy lányban?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 19:43
 1/4 Dög99 ***** válasza:
Én 16 vagyok, de engem az zavar ha egy lány buta és mindig a középpontban akar lenni. Sokkal vonzóbb számomra egy kicsit félénkebb lány. Külsőre meg majdnem tök mindegy csak ne legyen 56os lába szőrös és se túl vékony se tűl testes.
2015. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fordi válasza:
Én 15 vagyok. Engem például nagyon tud zavarni, ha káromkodik, és nagyon erőltetetten próbálkozik bevágódni. De ha szimplán keresi a társaságomat, és ezt diszkréten a tudtomra adja, az nagyon jól tud esni.
2015. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Old skool stílus jon be, es legyen normalis, helyes szeresse a zenet pl. punkrock (de ne hordjon ilyen bor szerkot stb) ne legyen buta aki mindenhol ott van, ilyen szr nyakorvenek nevezett vmit ne hordjon es ne legyen mai atlagos lany aki a facebookra mindennap csucsoritos kepeket rak fel..
2015. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Hát én 14 vagyok és az zavar ha facebookra mindennap teszi ki a selfiket és inkább a külsejére ad.

Ami tetszik:legyen vékony és nem olyan hosszú haja (vállig vagy állig érő) ne legyen túl magas ilyen 150 cm körül és nyitott legyen az új dolgokra.

2015. okt. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!