Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik fiú-lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 18:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Vannak lány barátaim, de ők nem olyan hihetetlenül közeliek. És közel másfél éve így sikerült beleszeretnem egy lányba, akivel rossz dolgokat éltem át... Azóta is szeretem.
2016. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak lány barátaim. :D
2016. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik legjobb barátom fiú. Nagyon jóban vagyunk, neki is van barátnője, nekem is barátom. Sosem gondoltunk többre, mint barátság.

A többi fiúval inkább haveri viszonyom van, vagy amelyik jó barátom volt, az egy idő után többet érzett (egyszer meg én éreztem többet).

Szóval én ezt az egy személyes példát tudom hozni.. de ez alapján szerintem van, csak ritka.:)

2016. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Sahara :) ***** válasza:
100%

Ha nagyon szoros kapcsolatról van szó,akkor szerintem nem igazán.(Persze kivételek mindig vannak :))

Szerintem fiú-lány barátság egy bizonyos időtartamig létezik...aztán az egyik fél elkezd többet érezni a másik iránt.

2016. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Felőlem lepontozhattok, de azt mondom, hogy nem.

Haverség igen, az lehet.

Viszont ezt a "legjobb barátom, de sose járnék vele dolgot" sose értettem. Miért? Hisz egy párkapcsolat legfőbb alapja a szoros barátság. A legjobb párkapcsolatban a felek nagyon jó barátok. Akkor miért zárják ki egyesek, hogy a "legjobb barátjukkal járjanak"?

2016. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%
Igen létezik :) De általában véges ideig. Én úgy jártam, hogy beleszerettem a fiúba. :/ Aztán sok összeveszés stb és már nem is beszélünk :(
2016. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
72%
Persze. Valameddig mukodik. De utanna az egyik fel neki all a masikhoz mas iranyba viszonyulni, es ilyenkor indul a lavina. Ehhez egyedul elhatarozottsag kell, hogy nem fogsz beleszeretni. Egyszer nem figyelsz es mar kesz is a dolog:D
2016. márc. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!