Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez több mint barátság szerinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez több mint barátság szerintetek is? Létezik ilyen véletlen?

Figyelt kérdés

Elég nehéz a helyzet de megpróbálom elmesélni. Én egy nagyon nehezen oldódó ember vagyok mert kisgyerek korom óta súlyproblémáim voltak. Van egy lány aki első pillanattól kezdve beleszerettem ahogy megismertem mind külsőre mind belsőre, 4 éve történt futólag. Miatta akkor elkezdtem új életet élni de erről még a legközelebbi ismerőseim se tudtak hogy ő volt az oka hogy változni kezdtem. (amúgy mindig megjegyezték a lányok egész életemben hogy milyen helyes vagyok meg igényes, szóval az elhízáson kívül szerencsésnek mondhatom magam) Na most a 4 év alatt rengeteged változtam, majdnem megfeleztem a súlyomat de ez miatt sajnos bőrfeszesítésre kell majd mennyek sebészhez így most ezért küzdök önbizalmi problémákkal.... Azonban tavasszal megkeresett ez a lány elötte evekig nem is beszéltünk, teljesen váratlanúl egy kéréssel. Nem tudhatta hogy ő mennyire fontos is az életemben, h logy ő volt az egyik oka hogy megváltozzak.. Azóta lassan fél éve rengeteget beszélünk és mindennap ír nekem hosszú hónapok óta.. Próbáltam barátkozva közeledni hozzá hogy ne derüljön ki mit is érzek iránta, de egyre furcsább nekem. ond olyan dolgokat is amit fiú lány barátságnál pict furcsállanék (bár nem is hiszek benne hogy lenne ilyen).. Pl.:

Húsvétra és születésnapomra is vett nekem ajándékot. Mentegetőzött amikor odaadhat hogy nagyon jó vagyok hozzá, meg mindig megnevettetem és szívből adja.

Rendszeresen elmondja hogy hihetetlen vagyok ha beszélgetünk, meg hogy imád velem beszélni.

Viccelődve mondja hogy a kocsimban nem ülhet senki a helyére.

Egyik hétvégén barátnője szülinapjáról becsiccsentve felhívott éjjel és igazából nem is akart semmit csak a semmiről beszélgettünk

Voltunk már moziban meg étterembe is párszor, utolsó egy hónapban 10 közös programunk is volt..

Nem akarom igazából még mindig elhinni hogy ez megtörténhet velem hogy az a csodaszèp lány akit 4 éve nem tudok kiverni a fejemből, aki minden ujjára kaphatna akármilyen fiút egyszer csak belecsöppen az életembe egy kéréssel és azóta egyre több olyan dolog van ami azt sugallja nekem hogy kölcsönös lehet a dolog. Szerintetek ezek amiket leírtam csak baráti dolgok és álmodozom vagy olyan egyértelmű jelek amit egy lány sose tenne csak úgy egy fiú felé? 22F (ő 19L)



2015. aug. 7. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem akarok bunkó lenni, de ezt a kérdést miért írod ki minden héten kétszer már egy hónapja?
2015. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 most regisztráltam, első kérdésem itt. Köszi
2015. aug. 7. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Tutira.
2015. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Girgoy ***** válasza:

Mi ezen a kérdés? Vagy csak nem hiszed el, hoyg ez lehet? Hát látod: lehet! :)


Szóval, csak így tovább, szépen fejlődjön tovább a kapcsolatotok, ne szúrd el semmivel! Ha belédszeretett egy ilyen lány, akkor mégsem vagy olyan béna, mint gondolod. Remélem, azért a lánykérés előtt elmondod neki, hogy miatta változtál meg és már 4 éve szereted és Te vagy a legboldogabb ember. ;)

2015. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!