Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok ez plusz pont...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok ez plusz pont vagy nem?

Figyelt kérdés

Ha van egy enyhén túlsúlyos srác, aki nincsen valami jó formában, de minden héten el megy kondi terembe és rajta van azon, hogy fejlessze magát.


Ha találkoztok egy ilyen sráccal a konditeremben, akkor tudjátok értékelni a hozzáállását vagy keresztül néztek rajta és leszarjátok?


2016. febr. 24. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez pozitív. De nem ettől fog tetszeni valaki, az sokkal összetettebb, bonyolultabb dolog.
2016. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szereti a gebe srácokat.Van akinek a kifejezetten mackós tetszik.Az akarat mindig jó pont. A kinézet is csak az első pillantásnál fontos. Az ismerkedést segíti, de sokkal fontosabb, a humor, a pozitiv gondolkodás, az ész, a beszédstílus.Aki keresztülnéz bárkin, azért nem kár, ha nem ismerjük meg.
2016. febr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ismerkedni megy kondiba
2016. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lazán 50kg-t adtam le ,elértem amit el akartam és most már naponta járok futni, de még mindig tök fura hogy az emberek mennyire megtudják bámulni a másikat, de szerintem elismerhető dolog ha teszel azért hogy jobban néz ki, szóval ez mindenképp + pontnak kell legyen.

16l

2016. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!