Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez egy jó pont nálatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez egy jó pont nálatok vagyis számít nálatok ez egy fiúban?

Figyelt kérdés
Amikor időt kértek a pasitól kapcsolat terén de a pasi közben nem megy más lány után, nem kezd el mással ismerkedni hanem vár rád.Kitart melletted.
2015. szept. 4. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze,hogy az! Bár ha már egy lány időt kér az az esetek jelentős részében egyenlő a vége szóval!



30/N

2015. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dreed ***** válasza:
Akitől időt kérnek,az már soha nem jelent jót. persze attól várhatsz rá..ha még plusz pont is,akkor is kicsi a valószínűsége hogy összejöttök.
2015. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
ez pont, h rossz, csajozni kell ezerrel, komám!
2015. szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi nektek..vagyis ezt vehetem egy finom lerázásnak a csajtól.
2015. szept. 4. 13:15
 5/8 anonim ***** válasza:
90%,hogy igen!
2015. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jelent jót, hogyha időt kér :) Én a helyedben ismerkednék tovább, aztán ha mégiscsak mutatná a jelét az érdeklődésnek és megfelelő is lenne, akkor vele terveznék tovább, ha meg nem, akkor ez van :D Nem kell túl dramatizálni az egészet.
2015. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én most pl időt kértem mivel nem tudom hogy döntsek. Össze vagyok zavarodva és félek hogy szerelmes vagyok.

Ha időt kértek és te addig nem csajozol az nagyon becsülendő. Én legalábbis nagyon rendes dolognak vélném

2015. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
miért tetszel fel olyan kérdést, amiben benne van a válasz? :)
2016. máj. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!