Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert csinalja ezt? (Tobbi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Egy hete beszelgetek egy fiuval, es a baratnoim folyton azt mondjak, hogy csak fel akar szedni, meg csajozni akar stb. De nekem a srac azt mondta, hogy nem volt meg baratnoje, tulajdonkeppen nagyon normalis es rendes a srac, meg erdekli, hogy mi van velem... Nem tudom, hogy higyjek e neki, mert meg csak alig ismerjuk egymast, es ugye amit mondtak nekem... Nagyon szeretnek hinni neki, csak nem tudom:/ szerintetek?
2016. febr. 23. 05:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem. Ez nem úgy működik normálisan, hogy barátkozol vele, és ha akar valamit, te meg nem, akkor lepattintod? Vagy azt hiszed, hogy meg fog erőszakolni? Nem értem.
2016. febr. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem errol van szo, mi meg csak ismerkedunk, es baratnoim mondjak hogy csak arra kellek neki.. De a srac tok normalis:) erted most mar?
2016. febr. 23. 06:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem értem. Ha beszélsz vele és normális, akkor minek hallgatsz a féltékenykedő, nem 100-as barátnőidre? Van valami alapja ennek? Ha van, akkor oké. De, ahogy ez a lányok között terjed biztos, hogy nincs semmi alapja. Úgyhogy ne velük foglalkozz, hanem barátkozz vele, aztán majd kiderül. Ennyi.
2016. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!