Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van, hogy szex utan ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van, hogy szex utan ezt csinalja a baratnom? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
..ahogy fekudtunk az aagyban,elfordult egy kicsit tolem es mintha gondolkozott volna valamin..attol felek,hogy lehet,hogy olyan valamin,h nem joo neki velem..
2015. máj. 23. 10:38
 1/4 Mumusan ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele. Nem vagyunk gondolatolvasók. Ezt csak Te tudod kideríteni.
2015. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De lehet,hogy nem meri elmondani,mert annyira szeret??
2015. máj. 23. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos szeret annyira, mivel te meg szeretnéd oldani nem annyiban hagyni a dolgot. Ezt neki is meg kell majd értenie.
2015. máj. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omba ***** válasza:
100%

Túlkombinálod... a pasik nagy része el is alszik - sokszor én is - és az nem az érdektelenség jele.

Amúgy:


Szex után

Jó volt a szeretkezés. Most fekszünk egymás mellett. ő elgondolkozva néz fölfelé. Én aggódom. Vajon miről gondolkozik? Biztos a kapcsolatunkról. Ó jaj, ráncolja a homlokát. Biztos döntésre jutott. De nem szól. Csak összeszorítja ajkait. Mérlegel, számítgat. Biztos végigfut agyán, hogy már két éves a kapcsolatunk. Talán azt is észrevette, hogy egy kicsit meghíztam. Nem szól semmit. Csak néz felfelé szigorú arccal...


Férfi

Ott a plafonon az a légy. Mászkál. Vajon hogy a p_cs_ba nem esik le?!

2015. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!