Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinalja ezt a tabletem?...

Miért csinalja ezt a tabletem? Tobbi lent

Figyelt kérdés
A tabletem ket hete amikor nem hasznalom allandoan felvillan es nem hagyja abba tehat folyamatosan vilagit amig oda nem megyek es le nem zarom. Regen sosem csinalt ilyet es emiatt ugye lemerul.mar nagyon idegesit es ki fogja nyirni az aksit . az idokorlatot is levettem de annak semmi koze hozza hogx tudnam ezt kiiktatni vagx egyaltalan miert van ez?!
2015. máj. 31. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy régebbi telefonom csinált ilyet. Hard reseteltem, meg állítgattam minden szarságot, végül egy szoftverfrissítés oldotta meg a dogot.
2015. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,firssitettem a szoftvert de a hiba ugyanugy megvan. Milyren beállitással tudnám eltűntetni?
2015. jún. 2. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!