Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a tabletem?...

Alexandra05 kérdése:

Miért csinálja ezt a tabletem? Mindíg újratelepül miért?

Figyelt kérdés
Egyszer lefagyott a tabletem nem bírt teljesen bekapcsolni de amikor sikerült megcsinálom hogy beálítottam a tablet alaphelyzetébe(reset gombot nyomtam rajta) És azóta mindíg amikor újraindítom mindíg újratelepíti magát de miért?
2014. ápr. 9. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Azonkívül, hogy visszaáll gyári állapotra gondolom még az eszközmemória is 0MB és semmit nem tudsz telepíteni. Az én tabommal is volt ilyen, szervizbe vittem, ott valami memória sérülésről magyaráztak és cserélték garanciában, mert javíthatatlannak ítélték.

Szóval ha garis vidd vissza, ha nem akkor jó eséllyel kuka.

2014. ápr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen semmit nem tölt le a marketről..
2014. ápr. 10. 17:58
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ugyanez van..pont most vettem észre pár napja..semmit nem enged letölteni,és ha újraindítom mindig újratelepül..karácsonyra kaptam,garanciális még..nemtudom mit tehetnék..:/
2014. ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!