Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj hogy kedves vagyok másokkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogy kedves vagyok másokkal?

Figyelt kérdés

Vannak olyanok akik segítséget kérnek csak miután segítettem elfelejtenek.

Jó igaz szeretek segíteni másoknak mert kedves vagyok.

Sokan mondták ha nem leszek bunkób akkor nem lesz pasim.

Ez igaz??

15/L



#fiú #barát #kapcsolat #bármi ami ide tartozik
2016. febr. 20. 01:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha túl kedves vagy és még hozzá nagyon tudsz szeretni akkor vagy nem lesz senkid vagy összetörnek :) 16f
2016. febr. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Annyira nem vagyok kedves csak jól esik ha segítek másnak.

De azt nem tudom h milyen lenne ha megmondanám h ami a szivemen az a számon régebben ilyen voltam. De akkor meg azt mondták h bunkó vagyok. Most mit csaináljak??

2016. febr. 20. 01:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Maradj olyan mint most vagy. Kedvesen hamarabb találsz magadnak normális embert mint bunkón. 1. voltam
2016. febr. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak ne vigyem tulzásba az a lényeg
2016. febr. 20. 02:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj! Bár minden lány ilyen lenne!
2016. febr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
légy önmagad az a legfontosabb ha alapból ilyen segítőkész vagy akkor legyél olyan ha bunko egyenes ember akkor legyél olyan még mindig szimpatikusabb egy egyenes ember mint egy hazug... jómagam is elég kedves és segítőkész vagyok nem is talalok senkit magamnak de legalább sok IGAZ barátom van :) de nekem pl a kedves és vicces lányok jönnek be bunkokkal szoba sem allok 16/f
2016. febr. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2016. febr. 20. 22:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!