Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne esélyem egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne esélyem egy lánynak akinek van pasija? rendes válaszokat ha kérhetek köszönöm előre is

Figyelt kérdés

A lány(osztálytársam) nagyon tetszik, szoktunk beszélgetni, keresni egymás társaságát, hülyülni. A lány mar ült az ölemben 1szer es mar fogta a kezem 1szer, néha néha ha egymás szemében nézünk ak elmosolyodunk mind2 es néha van ugy hogy hirtelen elkapja a fejet es néha én is.

csak van barátja igy nem tudom hogy lenne Nála esélyem? :)

pls


2016. febr. 6. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha te is tetszel neki, akkor majd szakit a barátjával. Ha ilyeneket csináltok, akkor lenne esélyed.
2016. febr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet van de elobb a kapcsolatat tisztazza inkabb😒
2016. febr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Picit hülyén van megfogalmazva a kérdésed.

Lehet, hogy lenne esélyed, de addig ne próbálkozz be vagy ilyesmi, míg jár a sráccal. Ha már szakítottak és tudod, hogy a lány készen áll egy új kapcsolatra, akkor bepróbálkozhatsz, de míg van barátja nem ajánlatos. Számomra az ilyen srácok, akik egy olyan lánynál próbálkoznak be, akiknek van barátjuk, hát hogy is mondjam... gerinctelenek.

Az pedig szerintem semmit sem jelent, hogy megfogta a kezed, vagy, hogy ült az öledben. Egy jó baráti kapcsolatba szerintem ez még belefér. Nekem van egy lány osztálytársam, aki már jó pár éve jár a barátjával, együtt laknak kb. 1 éve, és a lány mégis néha beleül egy-két közelebbi fiúbarátja ölébe, megfogja a kezüket, belenéz a szemükbe, de mégsem akar tőlük semmit, és ezt a srácok is tudják. Attól, hogy megbízik benned, mert belemer ülni az öledbe, mert tudja (vagyis ezek szerint csak gondolja, bízik benne), hogy nem vagy az a fajta, aki rögtön meg akarja dugni kb, ha már hozzáért a lány egyszer valahol. Nincs értelme ráhajtani a lányra. Ha kedveled, és nem szeretnéd elveszíteni, akkor maradj vele inkább egy nagyon jó barát, főleg ha szereti a pasiját, mert csak összetörsz te is, szétcseszed a kapcsolatukat, és a lányt is valószínűleg megbántod, és utána még csak barátok sem lesztek, és az utolsó csepp bizalma is el szál, ami volt neki feléd nézve. Szerintem egy jó darabig maradj csak közeli barátja. Uralkodj magadon, és próbálj meg nem úgy gondolni rá, mint egy potenciális barátnő, hanem mint egy barát (aki lány). Ha ez nem megy, akkor azt kell, hogy mondjam... elég gáz vagy.

Csak puszta kíváncsiságból (nem gúnyból, semmi más okból) megkérdezhetném, hogy hány éves vagy? Kérlek őszintén válaszolj. Ha 12 vagy akkor sincs semmi, ha 16 akkor sincs és, ha 18 akkor sem fog különösebben változtatni a véleményemen.

Ja és még valami, bár ez már tényleg saját vélemény, vagyis inkább nézőpont. Én sosem járnék osztálytárssal, főleg, ha még több év vissza van a suliból, legyen az általános iskola, vagy középsuli. Ugyanis, ha mégsem jön össze a dolog, és rövid időn belül szakítotok, szerintem nagyon gáz a nap 6-8 órájában egy olyan lányt nézegetni, egy légtérben lenni vele, akivel nem bírjátok egymást, mert elég ritka azért, hogy egy ilyen kapcsolat után jóba maradnak a felek. Ha viszont végzős vagy pl. általánosba, akkor pedig azért nincs értelme, mert lehet, hogy nem egy helyre mentek továbbtanulni, és lehet, hogy nem tudnátok találkozni. Egy fiatal kapcsolatban pedig nincs értelme távkapcsolatnak, mert egy fiatal kapcsolat inkább az együttlétről, a szerelemről szól, és nem arról, hogy jobb esetben minden nap beszélgettek Facebookon, aztán hétvégén Skypeoltok vagy ilyesmi, és még csak nem is találkoztok, csak havonta párszor. Ha pedig mégis összejönne a dolog, és csomó ideig együtt maradnátok, akkor még rosszabb lenne szükség esetben az elválás, az pedig nem egy jó dolog, ha egy helyre mentek tanulni, hogy együtt maradjatok, aztán ezért veszítse el valamelyikőtök az álmait. Remélem, hogy tudtam segíteni, valamint, hogy nem vettem el a kedved a csajozástól, és nem voltam túl lehangoló. Ezek sajnos a puszta tények, amiket jobb, ha átfontol az ember, mielőtt belekezdene egy kapcsolatba. Sok sikert! Remélem, hogy jól döntesz. :)

17 / fiú

2016. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!