Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a barátnőm, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Ő még nem tudja,hogy én tudok róla,de nem úgy akarom,hogy kettesben itthon elmondom neki,hogy tudok róla,hanem valami frappánsat akarok,hogy majd kiessenek a szemei,mondjuk nyilvánosság előtt,vagy a barátaink előtt.Tudtok ebben segíteni nekem?Járt már így valaki fiúk közül,ti mit csináltatok?


Én 19/F ő 17/L(majdnem 18,arra is gondoltam,hogy a szülinapján tenném ezt meg,vagy az nagyon nagyon ge*iség lenne már?)


2016. jan. 20. 14:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Biztosan tudom,hogy megcsalt,és azt akarom,hogy szenvedjen ő is."


Kisgyerek vagy meg.

2016. jan. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"Te is biztos hogy lány vagy ..."


Nem kisbaratom, egy negyven eves ferfi vagyok.

2016. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
19 évesen nem tartom magam kisgyereknek képzeld.Akkor megsúgom csak neked,hogy még videó is van az aktusról,ami bejárta a baráti kört,hozzám is eljutott,és a két szememmel láttam.Azért lennék kisgyerek,mert a 2 szememnek hiszek,és nem neked?
2016. jan. 20. 15:40
 14/20 anonim ***** válasza:

még utoljára dugd meg de alázósan aztán dobd ki a házból és mondd hogy többet látni se akarod

én már gondolkoztam hogy mit tennék ha megcsalnának, valami ilyesmit

2016. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

nem azert vagy kisgyerek, mert kisgyerek modon gondolkodsz.


Ha felnott lennel akkor szepen fognad a kalapod es mennel. Nem pedig ilyen gyerekes bosszu dolgokon agyalnal.


Csinalhatsz te akarmilyen bosszut, a tenyeken az nem fog valtoztatni semmit: a csajod egy masik pasival dugott.


Egy ferfi ezen szepen tullep, lezarja magaban a dolgot. Egy kisgyerek meg elkezd hoborogni, bosszut forralni, mert azt a keves onbizalmat is osszedontotte az eset, ami volt neki.

2016. jan. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Lehet van valami abban amit írsz,igen kevés önbizalmam volt eddig is,de érezze ő is milyen az,amikor szeret valakit,és megbántja,ezáltal szenved,nem baj az,ha megtapasztalja,én is átéltem/átélem.Ha ő megcsalt,akkor én nyugodt szívvel kezdek "gyerekes bosszúba".Így van a tényen már semmit nem változtat,de az én lelkemnek így jobb lesz,akkor csavarodnék be,ha magamban kéne tartani ezt az érzést.
2016. jan. 20. 15:50
 17/20 anonim ***** válasza:

"de az én lelkemnek így jobb lesz"


Na ez a kovetkezo tevedesed. Nem lesz jobb. Nem valtoztat semmin.


Legyen gerinced meg tartasod. Szakits vele most rogton, aztan ennyi. Rengeteg no van a vilagon, siman talalsz jobbat.


A bosszuallas gyerekes, es erosen vissza is uthet.

2016. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a születés napjára ugy csinálnék mintha meglepi buli lenne. H azt higgye h az lesz .de üres lenne a hely ahova hívnád csak te lennél ott egy csajjal . Sztem az elég nagy pofára esés es megse nyilvános megalázása .
2016. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Uff 18. Te vagy ah én emberem xD whá ha lessz bnőm és megcsal ezt fogom megcsinálni
2016. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szülinapi ajándéknak tökéletes! Csak ne mások előtt.
2016. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!