Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a barátnőm, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Ő még nem tudja,hogy én tudok róla,de nem úgy akarom,hogy kettesben itthon elmondom neki,hogy tudok róla,hanem valami frappánsat akarok,hogy majd kiessenek a szemei,mondjuk nyilvánosság előtt,vagy a barátaink előtt.Tudtok ebben segíteni nekem?Járt már így valaki fiúk közül,ti mit csináltatok?


Én 19/F ő 17/L(majdnem 18,arra is gondoltam,hogy a szülinapján tenném ezt meg,vagy az nagyon nagyon ge*iség lenne már?)


2016. jan. 20. 14:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagyon muszály ne tedd ezt! elég az hogy ő volt hülye! nes süllyedj le a szintjére (majdnem) ezzel!! ha mégis szeretnél valami frappánsat, a szülinapján smárolj le előtte valakit! vagy az ajándéka legyen valami playboy vagy valami szexújság amit gyűlölnek a lányok! vagy nyomtass egy pucér csajról fotót és írd rá hogy imádlak.. vagy nemtudom... ezeket utálják a lányok
2016. jan. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 $$$$$ ***** válasza:
Szerintem . Szemtöl szembe mond meg neki. De ne mások előtt mert azzal ,,megalázod" és lesülyedsz a szintjére.....
2016. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
"Ő még nem tudja,hogy én tudok róla..." Dehogynem. Látta, hogy te tartod a gyertyát!!!
2016. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
1. Azzal ugyanúgy lesüjjed a csaj szintjére... De ajánlatos a smárolás... Vagy inkább csak a születésnapján adsz neki egy levelet ajándékba ahol nagyon durva dolgokat leírsz hogy gondolkozzon el magán amilyért megcsalt... Én sajnos nem tudnám elviselni ha megcsalna a barátnőm. Én durva dolgot találnék ki... Mert ha megcsal akkor sztem nincs lelkiismerete szóval ha csak megmondod h vége biztos nem fogja őt meghatni....
2016. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat,a smárolós tetszeik eddig a legjobban :)
2016. jan. 20. 14:53
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Mit bonyolitod? Vele akarsz lenni vagy nem? Ha igen, akkor beszelj vele, ha nem akkor meg dobd ki. Minden ami ezen tul van tokeletesen kontraproduktiv es pusztan az idodet es energiadat pazarolod olyanra akire kar.
2016. jan. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Teljesen biztos vagy benne, vagy csak elhitted az első pletykát, mert el akartad hinni?

Nem lehet, hogy csak gonoszságból szét akarnak szedni?

Én különben négyszemközt megköszönném a részvételt, és elgondolkoznék, hogy mit csináltam rosszul, hogy megcsaltak.

2016. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Egyszeruen nem ertem hogy minek akarsz patkanykodni.


Megalazott masok elott? Nyilvanosan?

Ha nem akkor te milyen jogon akarod ezt tenni? de ha meg is tette volna, akkor sincs semmi ertelme a bosszuallasnak.

2016. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Biztosan tudom,hogy megcsalt,és azt akarom,hogy szenvedjen ő is.A 18.szülinap meg mindenkinek emlékezetes,és amit kapna azt biztos nem felejtené el.Nem fogom nyilvánosan megalázni,meg nem ütöm meg,semmi ilyesmi,de a reakciójára már most kiváncsi vagyok milyen fejet fog vágni:)
2016. jan. 20. 15:19
 10/20 anonim ***** válasza:
36%

6 os mi az hogy milyen jogon? Ő milyen jogon csalta meg? Te is biztos hogy lány vagy ... Csak ők tartják magukat az áldohatnak... Nem majd még a fiú kérjen bocsánatot hogy a lány megcsalta...

18 .?? Huhu akkor nagy durranás lessz egy életre szóló emlék szerintem erre fog a legjobban emlékezni ;) ha csók mellett döntessz fűszeezd meg még egy kicsit valamivel :D a megütés még csak át se fusson a fejeden ilyet nem is szabad leírni sem!!! Egy lány bármit is tesz a fiú nem ütheti meg!

2016. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!