Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok (vagy akár lányok)!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok (vagy akár lányok)! Nektek szimpatikus lenne egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Azt hiszem a külsővel kezdem:

Váll alá érő, tépett, természetes vörös színű haj, világoskék(kékeszöld?) szemek. Arca kerekded. 160 cm körül van; teste formás, nem vékony, de tulajdonképpen kövérnek sem mondaható. Használ sminket.

A divatot nem követi,főleg punk, és hippi stílusú ruhákat hord. Szeret varrni, és egyedi ruhákat készíteni.

Belső:

Ha már hippik, és punkok: különösen érdekli őt a 60-as, 70-es, és 80-as évek punk- és hippimozgalmai, meg úgy minden ami abban az időben volt. Zeneileg is a múltban maradt főleg: Janis Joplintől kezdve, a Sex Pistolson át, Tupacig meghallgat mindent.

Ezenkívül egy kedves, érdeklődő, aranyos lány, aki imád élni, megázni az esőn, késő este nekiállni főzni vagy sütit enni, nyári hajnalokon spontán kalandozni. Szenvedélyes, ezt partnerétől is várja.

Gimnázium után nagy álma, hogy egy lakókocsival körbejárja Európát.. :D

Ja, és szeret írni!

Második kérdésem az lenne, hogy ti, hogy hódítanátok meg ilyen hölgyeményt? :)



2015. dec. 7. 21:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Persze ha egy csaj szereti tupacot akkor mar jo de amugy is
2015. dec. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm :3 érdekes! :33 és szimpi is, de hány éves ez a lány? ^^

Amúgy a punk és hippi cuccokkal megfogtál, ezeket én is szeretem ^^ meg a rock cuccokat :3

16/L

2015. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

14 vagyok, még jár velem a legó :D

De köszönöm az eddigi válaszokat C:

2015. dec. 7. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!