Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baratnom feltekeny ram,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnom feltekeny ram, amiert a baratjaval beszelek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ahogy tudom, eleg rizikos a kapcsolatuk, sokszor veszekednek. Ha a lany elbiszonytaladik, mindig eszebe jut a szakitas. A srac ram irt, hogy mit tegyen.. dumaltunk, probaltam neki segiteni. Igazabol joban lettunk, es en birom is, de csak baratilag, a baratnom viszont (allitolag) borzalmasan feltekeny... mar azt almodta hogy osszejovok a sraccal.

Nagyon felek, mert en nem akarok ilyet, foleg mert az egyik legjobb baratnom es szeretem, sosem tennek vele olyat, amivel megbanthatom. Viszont a sraccal tenyleg joban lettunk, sokban hasonlit ram, es persze tudunk egyutt rohogni. (Ami azert eleg fontos resze egy baratsagnak.)

Mit csinaljak? Ne beszeljek vele? Mert o is szeretne, de en igy mar elegge felek...

16/L


2015. nov. 21. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátnőddel kéne megbeszélned komolyan a dolgot. Valószínűleg látja,hogy talán már jobban kijössz néha a sráccal, mint ő és mivel rizikós a kapcsolatuk félti. De mondd el neki, hogy Te nem akarsz semmit a sráctól, meg azt amit ide leírtál. Megmagyarázhatod, hogy csak tanácsot kért vele kapcsolatban. Szerintem ezt szépen el lehetne intézni, ha a barátnőd és bízik benned, gond nem lehet. Nem követsz el ellenük semmit azzal, hogy beszélsz a fiúval. Nem kéne elküldeni.

Egy buta álom, meg nem ok a féltékenységre.

2015. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mond neki ,nyugi édes te jobb pasi vagy
2015. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogj magadnak egy pasit ne a barátnődnek a pasijával nevedgélj meg ilyenek. Neked esne jól szerintem . Előbb utobb meg kedvel úgy a pasi hogy szakít a barátnőddel és akkor nézhetsz szét.
2015. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem én is féltékeny lennék, ha a legjobb barátnőm ilyen jól kijönne a barátommal, de szerintem meg lehet ezt beszélni a barátnőddel, hogy te tényleg nem akarsz tőle semmit.
2015. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hihetetlen mennyire gyerekesek vagytok... Én örülök, hogy a barátnőim jól kijönnek a barátommal, mert így nem kell mindig választanom köztük. Nem értem miért kell rögtön azzal vádolni, hogy hajt rá, amikor csak beszélgetnek, röhögcsélnek együtt. Nektek talán nincsenek fiú haverjaitok? Gondolom az ő barátnőjüknek bele kell törődniük, hogy jóba van veletek. Ez itt ugyanaz, csak épp a két csaj barátnők. Beszélj vele, kérdező, magyarázd el a helyzetet, ha van egy kis esze és bízik benned, mint legjobb barátnőjéven, megérti.
2015. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat! :)

Igazabol rosszul irtam, mert regen volt nagyon jo baratnom, most is az, de kezdunk eltavolodni egymastol, masik suli meg minden... szoval ne ugy kepzeljetek el hogy mi minden nap dumcsizunk mert ez nem igy van... ha szoba jon, szerintem ki fogom kerni a velemenyet, es ha ugy dont, hogy jobban orulne, ha mi nem lennenk joban, akkor nem fogok a sraccal beszelni. Ettol fuggetlenul nem ertem, hogy miert ne lehetnenk baratok.. pedig pont nem az vagyok aki "elcsabitja" a baratnoje pasijat...

2015. nov. 21. 22:07
 7/7 mia027 válasza:
nekem a pasimnak sok lány barátja haverja van. én minvan ,addig azt mondom ha ha féltékenykedek akkor azzal kergetem abba h megcsaljon.velem van és annak nyilván oka van .főleg h ő 41 éves én meg 24. ugyhogy nyugia "barátnődnek" nyilván magával vannak problémái .nincs meg elégedve magával.
2015. nov. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!