Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csaj csipkelődik az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj csipkelődik az a vonzalom jele?

Figyelt kérdés
Szoktuk egymást oltogatni meg ilyenek, nekem bejön a csaj..mondjuk nem mennék falnak akkor sem ha nem jönne össze de azért elég jó bőr :) a lényeg, hogy csop.társak vagyunk, ezért sem akarom annyira erőltetni a dolgot. Igazából még annyi, hogy eleinte sokszor "ért hozzám" szeret velem lenni, beszélgetni is komolyabb témákról. Annyi a valós félelmem, hogy nem rakott-e barátzónába engem.Mert az érdeklődés tudom, hogy megvan.

2015. nov. 8. 07:17
 1/5 anonim válasza:
Igen.
2015. nov. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltetlen. Ha szeretne kozponti szemely lenni, akkor igyekszik mindenkivel joban lenni. Attol mert nehanyszor hozzader, attol meg nem biztos hogy bejossz neki (magambol indultam ki?
2015. nov. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem nem...nekem is van egy barátom akivel gyakran oltogatjuk egymást...ölelgetjük egymást, piszkálom, gyakran keresem a társaságát de nem tetszik....persze ez nem azt jelenti hogy annak a csajnak nem tetszel én csak magamból indultam ki...
2015. nov. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként általában levágom ha tetszek egy lánynak de itt most bizonytalan voltam :) de köszi szépen a válaszokat ;) Egyébként hozzáteszem, hogy a társaságból szinte csak velem ilyen
2015. nov. 8. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat probalkozz be nala, amig nem keso (amig nem rak tutira csak baratzonaba)
2015. nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!