Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért hiszi azt némelyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért hiszi azt némelyikötök, hogy egy lány bármit bevesz?

Figyelt kérdés

Ez most nem akkora "átverés".

Beszélgettem 1 sráccal,kerdezgettem, de vagy az volt a válasz, hogy "semmi" vagy ilyesmi 1 szavas válaszok, és én nem is láttam benne logikát, de ez meg a legkisebb 'gond'

Amikor megkérdeztem, hogy zavarja-e, hogy kerdezgetem, akkor persze nem volt a válasz.

Ezután meg volt pár üzenetunk és a végen amikor mondtam, hogy valami baja biztos van velem vagy úgy egyébként akkor azt mondta, hogy csak fáradt


Ennyire nem vagyok hülye, hogy elhiggyen, hogy faradt..,mert nem hiszem, hogy mindig, amikor ilyen fura volt, akkor csak faradt

Egyszerűen ezt könnyebb mondani, mint azt, hogy zavarom ( pedig mondtam, hogy inkább mondja meg, hogy zavarom)


Miért hiszi/hiheti azt, hogy én ezt beveszem??



2015. okt. 29. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Mert fáradt.
2015. okt. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amúgy tudod miért mondta hogy fáradt? Mert kb simán nem érdekelte mi van veled vagy mit kérdezel. Nem voltál számára érdekes. Vagy konkrétan ő ilyen típus aki nem nagyon beszélget és ez neki így jó.
2015. okt. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Engem meg az zavarna a legkevésbé, ha megmondaná, hogy zavarom.

Persze, először szarul esne, de az se jobb, hogy hülyének néz



1. Mindig fáradt?? :'D

Nem hiszem :D

2015. okt. 29. 23:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy valóban fáradt, vagy ilyen kedve volt, vagy ő ilyen típus. Esetleg az, hogy nem akart beszélgetni és megpróbált ilyen stílusban közvetíteni feléd. Akármennyire kérdezted tőle, nyilván nem fogja azt mondani, hogy nem kíváncsi rád és hagyjad békén.
2015. okt. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert nem akar veled beszélgetni,és nem meri elmondani mert fél hogy megbánt,vagy neki b*sznál egy széket.

De az is lehet,hogy ilyen a természete,ilyen"fáradt".

2015. okt. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem! Simán lehet, hogy fáradt. De én arra tippelek, hogy egyszerűen nem volt kedve beszélgetni és egy lányt nem szabad elküldeni, mert vérig sértődik és akkor ennyi volt. Csak jelezte, hogy "pls, mostan nem, tessék hagyni békiben". Ennyi, neked meg ezt észre kell venned és békiben hagyni. :P
2015. okt. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Hat drágám..Pasi...Ne foglalkozz vele! Meg sem érdemel...nem fáradt hanem bunko! 16/L
2015. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!