Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaphatok visszautasítást egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaphatok visszautasítást egy lánytól, akinek tetszem?

Figyelt kérdés
A kérdés maga furcsa, de úgy kell értelmezni, hogy ha pl nagyon elrontok valamit, ha nagyon nem tudok önmagam lenni, ha teljesen elvesztem a kontrollt, esetleg leblokkolok, ha tényleg minden lehető dolgot úgy csinálok, hogy az neki nem tetszik?
2015. okt. 7. 14:56
 1/5 2-es vagyok ***** válasza:
Hát, ha nagyon elcseszed igen, de akkor se csüggedj, bizonyítsd be neki, hogy csak elbénáztad. (Mindenestre sok sikert, ügyes legyél xd )
2015. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gátlásaim a szüleim által vannak, mivel apám nem úgy viselkedett/viselkedik, ahogy kellene, és félek hogy én is úgy viselkednék, ezért nemigen merem megmutatni a valódi énemet a lánynak, és ezért nem is ismerkedek vele.. Régen rengeteget ordibált apukám anyukámmal, illetve teljesen összerombolta lelkileg.. És leginkább ettől tartok, hogy én is olyan leszek.. Még ha tudatosan próbálom is győzködni magam, akkor is bennem van ez az érzés.. Hogy mi van ha én is elcseszek mindent, pedig tetszik a lány..
2015. okt. 7. 15:04
 3/5 anonim válasza:
Meg kell erősítened magadban, hogy te más értékeket képviselsz, mint az apád. Viszont emiatt nehogy menni hagyd a lányt, ha tetszel neki, akkor elég nagy hülyeségeket kell produkálnod zsinórban, hogy elriaszd. Szerintem mindenképp próbáld meg :) És amúgy is, mi lenne más később a többi lánnyal...
2015. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jaja, csak most kezdtünk egy osztályban a csajszival, és ez eléggé megbélyegezne engem az egész osztály előtt, ha balul sülne el:D De hát az élet ilyen, kockázatokat kell vállalni, így lehet csak előre menni:D

Köszönöm a válaszod, hasznos volt!:)

2015. okt. 11. 14:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen de probald meg nem elrontani hamar jol indulsz nala.. ;)
2017. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!