Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha párom fizetése 210 bruttó...

Ha párom fizetése 210 bruttó és én Gyesen vagyok kaphatok hitelt?

Figyelt kérdés

2015. okt. 5. 22:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
210.000ft
2015. okt. 5. 22:57
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha te szeretnél igényelni hitelt, és nem a párod, akkor nagy valószínűséggel nem. Esetleg maximum az OTP-t lenne érdemes megkérdezni, régebben ők adtak gyesre hitelt. (másik bankban dolgozok, így a jelenlegi OTP-s helyzetet nem tudom)
2015. okt. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
így együtt gondoltam,a férjem venne fel és állítólag kell egy adótárs is.Érdeklődni fogok csak eszembe jutott és feltettem a kérdést.Köszönöm a választ.
2015. okt. 5. 23:16
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez így kevés infó ahhoz, hogy választ kaphass, mert nem mindegy, milyen hitelt szeretnétek. Lakáshitel, személyi kölcsön, áruvásárlási hitel, stb?

Hiteligénylésnél nem a bruttó számít, hanem a nettó. Számít még pl a párod életkora, egyéb hitelei, a munkáltatója adatai, a munkaviszony kezdete, az is, hogy kp-s, vagy folyószámlás a bére, eltartottak száma, stb.

2015. okt. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Csak nagyon kis összegű hitelt fogtok így kapni, lakáshitelt biztos, hogy nem.
2015. okt. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
5-ös, épp fordítva van. Ekkora jövedelemmel, megfelelő önerővel és ingatlan fedezettel akár több millió Ft lakáshitelt is lehet kapni, viszont személyi kölcsönt aligha...
2015. okt. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
önerő van,meg baráti kölcsön is,de ehhez kell még 5 millió kb.
2015. okt. 6. 09:31
 8/15 A kérdező kommentje:
lakás hitelt szeretnénk,most adjuk el a lakást amiben lakunk ,ha nem sikerül eladni,akkor jön a hitel.2 ingatlanra mint fedezet,nem adnak?
2015. okt. 6. 09:32
 9/15 anonim válasza:
100%
Mi most indítottunk el egy hitelkérelmet (ingatlanra, OTP-nél). Párom az adós, én leszek az adóstárs dupla gyest+dupla családi pótlékot kapok, 20% önerőnk megvan, plusz a CSOK-ot próbáljuk intézni két gyerekünk után. Ha sikerül akkor írok! :) Adóstárs lehetsz az tuti!
2015. okt. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon fontos lenne tisztázni, hogy mennyi lesz az önerőtök?


CSOK-ot is fogtok igényelni?


5M Ft hitel elég sok a párod jövedelméhez viszonyítva, a gyes viszont csak kiegészítő jövedelem, ami szintén kevés.

2015. okt. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!