Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha párom fizetése 210 bruttó...

Ha párom fizetése 210 bruttó és én Gyesen vagyok kaphatok hitelt?

Figyelt kérdés

2015. okt. 5. 22:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

CSÓK,ot csak úgy tudunk igényelni,ha ezt eladjuk(akkor már nem is kell hitelt felvenni).

16.5 millió a megvásárolandó ház.Innen onnan baráti kölcsön,meg ami nekünk van ,így kb 4 milliót kellene igényelni.De én inkább 5 milliót mondok.

2015. okt. 6. 12:24
 12/15 anonim válasza:
72%
Én tuti megvárnám míg megveszik a jelenlegit! Nem lenne a nyakatokban 20 év hitel+jelzálog!
2015. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
#6-os: az új hitelezési szabályok alapján pont, hogy nagyon nem. Az új szabályok ugyanis előírják, hogy mekkora részét költheted a fizetésednek hitel törlesztésre (JTM), és mivel náluk 1db kereső van minimum 3 személyre (ha csak 1db gyerekkel van gyesen a kérdező), így a bankok fogják nagyon kockázatosnak ítélni mint hiteles, hiszen egyetlen fix bevételi forrással rendelkeznek, ha azzal bármi történik, akkor azonnal bajban vannak. Éppen ezért olyan adóstársat fognak kérni, akinek van jövedelme.
2015. okt. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%

13-as, szakmabeli vagyok, tudom mit beszélek.:) Nem véletlenül kérdeztem, hogy mennyi lesz az önerő, ha lakásvásárlásról van szó.


Mivel jelen esetben az önerő mértéke jóval több, mint a hiteligény, van 1-2 bank, ahol a JTM szabály szerint el lehet menni akár 50%-ig is, de természetesen vannak bankok, ahol ez a hitelkérelem nem menne így át.

2015. okt. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm.
2015. okt. 6. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!