Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz volt hogy egy fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz volt hogy egy fiúnak a anális szex miatt amputálták a péniszét?

Figyelt kérdés
Àllitólag a fekáli baktérium miatt amputálták egy amerikai fiú péniszét mert a húgycsővébe került és elfertözödött és azért fertözödött meg mert egy lányal análisan szexelt .ilyenről már halotam régen csak akkor homoszexuális fiatalok kerültek hasonló helyzetbe de akkor valójában ilyen veszélyes a gumi nélküli anál?

2015. okt. 3. 11:34
 1/8 anonim válasza:
53%
ez kamu.
2015. okt. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Anális szex után ha a fickón nem volt óvszer minél hamarabb ajánlatos vizelni menni, mert bizony bele mehet a végtermék a húgycsőbe dugattyúzás közben. ;) De hogy levágják bárkiét is emiatt, ilyet még nem hallottam!
2015. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az általad említett E-coli baktériumtól max. elfertőzhet, ami lázat okoz, meg fájdalmat, meg gyulladást stb., de levágni nem fogják.
2015. okt. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Javaslom, hogy minden lányt, aki análozni akar, hozzátok el hozzám, én már korosabb fazon vagyok, rengeteget láttam, hallottam, sámfáztam, és ha én próbálom ki, kicsi a kockázat!

Ennyit tudok tenni értetek!

F/60

2015. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy bizony védekezés nélkül az anál során csúnya fertőzéseket el lehet kapni.

Az is tény, hogy ezek akár komoly problémákat is okozhatnak.

Viszont hogy annyira elfertőződjön, hogy amputálni kelljen, legfeljebb csak akkor fordulhat elő, ha az illető magasról tesz az egészségére, és csak akkor fordult orvoshoz, amikor már nagyon nagy volt a baj.

Szóval szerintem ez csak kamu, de ettől még nem kéne fél vállról venni a védekezést.

2015. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Joe.38 ***** válasza:
0%
30 ève tolom analba. Sok làny került elèm. Soha semmi bajom nem volt. Puncinàl viszont 4 szer is volt gondom. No most akkor ? Te tènyleg minden szart amit elèd tol a mèdia megeszed ? Hol èltèl.eddig ? A holdon ? Bàrmiről olvashatsz a neten no ès annak ellenkezöjèről. Az anal.pont attól jó , hogy bele lehet èlvezni a lànyba következmèny nèlkül. Ha gumit kell húzni akkor a lènyegèt veszti el. Azaz ha gumit kell húzni akkor puni is jó minek az anal ? Magam rèszèrül soha nem húztam gumit. Ha gumit kène húzni neki se kezdenèk. Bizonyàra jó a gumi. Aki akarja burkolja legnemesebb rèszèt vegyvèdelmi ruciba. Tegye.! Én a dolgokat termèszetes mivoltàba kedvelem.
2015. okt. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os és arra nem gondoltál hogy mindenkinek a szervezete másként reagál? Attól még hogy neked erös a szervezeted és nem kapol el semmit tőle attól még lehet olyan fiú aki csúnya húgycső fertözést kap töle
2015. okt. 4. 12:24
 8/8 anonim ***** válasza:
hááát ez azért elég fura lenne,de miértne,szűznemzés is van...de,azért ha olyan fertőzéseket osztogat valaki,hogy utána az amputáció az egyetlen gyógymód az szerintem látszik.Bár lehet,hogy olan mint: Typhoid Mary,rajta sem látszott,hogy mi baja.
2015. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!