Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szex ellőtt ilyet lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex ellőtt ilyet lehet?

Figyelt kérdés

Ma már ettem, délben, most szexelnénk análisan. Máskor előző nap már nem eszem, készülök, de most hirtelen megkívántuk.


Ha csinálok beöntést nem lehet gond?


2015. szept. 29. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól függ ettél-e, hanem hogy mikor volt utoljára székleted. De a beöntés sosem árthat. Kivéve ha napi rendszerességgel csinálod, akkor bizony a csapvízben található klór kinyírja a mikroflórát.
2015. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Komolyan, ezért képes vagy éheztetni magad?


Csináljátok, mindegy, hogy mennyit ettél előtte! Jobb, mintha punciba menne! Az ilyeneknek ne legyen gyerekük, még véletlenül se...

2015. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
*2: kössz a hasznos választ
2015. szept. 29. 21:46
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Szívesen, azért vagyok, hogy segítsek. :)


Idióta.

2015. szept. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát az ingerlés hatására könnyen lehet, hogy vonat érkezik a vágányra és csokis lesz a kéjrúd vége ... de nem kell ebből nagy ügyet csinálni! Meg kell mosakodni, meg csinálni egy gyors beöntést, aztán lehet folytatni. Ha nem vagytok finnyásak az ilyeneken jókat lehet röhögni.
2015. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha délbe ettél és este megtörténik az anál szerintemn nem lesz gond, főleg ha volt is székleted ma.

ha meg csinálsz egy kis beöntést akkor mindent megtettél a magad részéről!

2015. szept. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Inkább felakasztanám magam a kilincsre, minthogy éhkoppon legyek egy olyan perverzió miatt, amiben semmi örömöm sincs.

Amúgy a perverz férfiak még örömüket is lelik abban ha kicsusszan a Barnabás.

De Te is fura vagy, hogy szexre készülsz és tisztálkodás helyett itt írogatsz.

2015. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A hátsókijáratos játékokhoz sosem éhezünk, persze én sosem erőltetem. A párom ha úgy érzi, beleül! Sikosítás van, gyengéd izgatás van, de semmi beöntés, meg ilyenek!

A végbél visszahúzza a dolgokat ha érzi hogy valaki támad hátúlról! HAJRÁ!

2015. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!