Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, hogy remegett a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, hogy remegett a lábam és a kezem, amikor megláttam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akibe kb 4 hónapon keresztül szerelmes voltam, vagy tetszett, nem is tudom pontosan mit éreztem, viszont ő nem viszonozta az érzéseim. Lett barátom, vele 1,5 hónapig jártam, ő szakított, nem harmadik fél miatt, csak nem jöttünk ki jól. A napokban ahogy sétáltam az utcán, szembe jött velem az a fiú, aki 4 hónapig tetszett... Köszöntünk egymásnak, és miután elhaladtunk egymás mellett, elkezdett remegni a kezem és a lábam, és hihetetlen boldogságot éreztem. Pedig én azt hittem, hogy ő már nekem nem jelent semmit, hiszen neki én nem kellek. A lábremegés illetve kézremegés szerintetek is azt jelenti, hogy sajnos mégsem sikerült túllendülnöm rajta?

2015. aug. 31. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A szerelmet, nem lehet csak úgy kiheverni, tapasztalat. Én nyáron próbálkoztam, mégsem sikerült, ma meg évnyitó, szerintem én is remegni fogok mikor meglátom. Ha viszont így éreztél, mikor megláttad, könnyen lehet, hogy bizony még mindig táplálsz érzelmeket a srác iránt, ha nem is szívesen teszed :/. És nem. Hiába volt barátod, szerintem nagyon nem sikerült túllendülnöd. Amúgy ne add fel a reményt, lehet, hogy még fog változni a véleménye veled szemben ;).
2015. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan. Kezdjétek újra,hátha.
2015. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 eznemlényeges ***** válasza:
Igen azt, valkószínűleg még mindig szerelmes vagy belé.
2015. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Máskor talán kerüld ki
2017. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!