Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megláttam az ex barátom egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megláttam az ex barátom egy fényképen egy másik lánnyal, szerintetek normális, amit érzek?

Figyelt kérdés

Több ,mint egy éve vége már,de legutóbb márciusban keresett,mert elvileg hiányoztam neki. Nem jött össze semmi,mert én hiába írtam ,hogy szeretem , ő csak barátságot akart. Előtte ez fordítva volt, nem is ez a lényeg.



18 éves a volt barátom,én 19 , és a lány,akivel együtt van, 15 .

Inkább a gyerekes kategória volt mindig is, valahol meg is értem,hogy vele van együtt.


Azt érzem,hogy örülök,hogy boldog , persze fáj is,hogy nem velem. De sajnos én nem mutattam neki ki időben,mit érzek ,és mindig is bűntudatom volt emiatt,hogy nagyon megbántottam , valamiért kevesebbnek érezte magát miattam.


Amíg velem volt, más lányok felől is érdeklődött, de most esett le,hogy nem is kellett volna féltékenynek lennem. Egy 15 éves lányra nem tudok az lenni.



Nekem ő volt életem első nagy szerelme , soha nem fogom elfelejteni , és belátom,hogy nem vagyunk egymáshoz valók,csak nehéz.


Szerintetek kár volt ,hogy megláttam azt a képet?

Így emiatt nehezebb lesz a továbbiakban?


2015. jún. 6. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
igen mert még nem heverted ki őt
2015. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!