Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, egy 16 éves fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy 16 éves fiú mennyire legyen kigyúrva?

Figyelt kérdés
Tehát egy ideális 16 éves fiún mennyi izom legyen? És ez mennyire fontos? Szeretitek a kockahasat, mellizmot és izmos kart?

2015. aug. 28. 21:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 16 évesen még ne foglalkozz ezzel :D Nyilván tetszeni akarsz a lányoknak,de sztem ennyi idős korban még tök mindegy,hogy izmos vagy-e vagy sem :) Persze attól függ,hogy milyen lányokról van szó...plázacicákról,vagy normálisakról..mert a plázacicáknak nyilván bejön a kockahasú,full izmos gyerek,de a normálisnak nem ez számít.Én személy szerint utálom,ha valaki nagyon izmos,kocka hasú...a 2.képen lévő csávó okés,de csak majd ha idősebb,felnőtt leszel,addig meg csak legyél sportos,nem kell semmi kocka,csak légy természetes :) Én pl.úgy vagyok ezzel,hogy akkor már inkább a karja legyen izmosabb,mint a hasa,de az se legyen izompacsirta féle,tényleg csak normális és ne az látszódjon rajta,hogy minden nap lejár a konditerembe.Nyilván nem azt mondom,hogy tilos a kockahas,mert nem,hogyha látom,hogy egy fiúnak kockás a hasa,akkor az lehet esztétikus,ha nem túl kockás,hanem nagyon minimálisan.
2015. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Semennyire. Fúj. Normális testalkata legyen.
2015. nov. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!