Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért minden 14,15,16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minden 14,15,16 éves lányak min.18-20 éves pasi kell?

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy egy 15 vagy 16 éves lánynak nemjó egy 15 vagy 16 éves fiú? Ha csak pl. a kérdéseket veszem akkor is örökké az látom hogy : "én 14 vagyok,a barátom 18" stb..lányok nektek nem jók a veletek egyidős fiúk? 16/f

2015. aug. 20. 15:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Vonzódnak az idősebbekhez...Mert ők érettebbek, aztán a legtöbb csak kihasználja a naív kislányokat.....:)

Mondjuk egy 16 éves lány és 20 éves srác nem vészes..

Én már 21 vagyok, de egyik lány sem érdeklődött az ilyen korosztályból irántam, pedig én aztán nem vagyok se éretlen, szörnyen sem nézek ki és igénytelen sem vagyok.

Válogatósak, csak nem tudom, mire fel :)

2015. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
53%

Csak a ri*ancoknak...

18 éves barátnőm van, 17/f vagyok; mielőtt még elkezdené valaki az évfolyamán ő a legszebb és 20 éves pasit is lepattintott miattam..

Előtte pedig kavartam egy 20 éves lánnyal:) Ha éretten viselkedsz nem is fognak érdekelni a 14-6 éves kis p*csák, én már lenézem mindet régóta kutyának se kellenek

2015. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ezt a felfogast nem ertem:D most azert ,mert 16 eves vagyok ...egy hulye p*csa lennek?:D minden korosztalyban vannak furcsasagok oke?:D most meg teljesen "nyugodt" vagyok,de lehet h 20 evesen lesz belolem "furcsa" lany..bar erosen ketlem

Olyan sok ilyet olvasok itt..de ertsetek mar meg h van ilyen meg van olyan ...

(Akinek esetleg felmerul a kerdes: igen:D szebb lett ettol a napom,hogy ezt leirtam )

2015. aug. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Gondolj bele,Egy 14 éves fullos csaj miért jönne össze a korosztályabeli fiúval ha megkaphat egy 17-18 évest is? Ráadásul aki jól is néz ki, és valljuk be jóval érettebb mint egy 15 éves, testileg-lelkileg.persze kivételek mindig vannak,de a többség ilyen.(fullost értem annak hogy szép,normális,kedves,kinéz 16-17nek.és nem az a ribnc fajtája)
2015. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!