Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-16 éves fiúk, nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves fiúk, nektek bejönnek ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Külső: Válligérő világosbarna haj, kékes-zöld szemek, karcsú test, kicsit izmos, de nagyon erős karok.

Tulajdonságok: Nagyon humoros, kedves lány, viszont szeret verekedni. A kettő nem teljesen függ össze, de ez nem olyan verekedés, mint pl.: valaki piszkál és orrbavágod, inkább afféle "játék". Remek hangja van ezen kívül pedig okos és ügyes.

Az az igazság, hogy az egyik barátnőm fojton azért nyafog, hogy nem randizik vele seki. Aztmondja azért, mert ő olyan béna és az ilyen lányokat senki se szereti. Megígértemneki, hogy megkérdezem. Komoly válaszokat várok! Előreis köszi!



2015. aug. 12. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"nagyon erős karok" "szeret verekedni" Hát, attól függ, hogy milyen afféle játék, mert még tetszhet is. A többivel nincs gond, de nem sokat írtál róla személyiség ügyileg.
2015. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha a játék hogy rámászik akkor igen
2015. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 páwwwa ***** válasza:

Gyere baby,teged várlak

Ma csak miattad takarítottam :*

2015. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14-16 éves koromban tuti bejött volna, bár 14 éves koromban csak elméletben foglalkoztam lányokkal. Amúgy ha ilyen a hozzáállása meg ennyi az önbizalma, nem csoda, hogy nem vonzza a fiúkat. A kisugárzás fontos.
2015. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nemis tudom, hogy fejezzem ki magam...ő olyan típus aki, szívesen fitoktatja az erejét, főleg fiúk előtt. Azthiszem ez a megfelelő kifejezés...amúgy tényleg nagyon erős. (A legtöbb fiúnál legalábbisXD)
2015. aug. 12. 22:08
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon vonzó lenne.

Hol lehet elérni? :)

2015. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is bejönne.

Szeretem az erőszakos lányokat.

2015. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mennyire erős, verekedős? Gyengébb srácot te rakod ánuszon? O.o
2015. aug. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon erős. Egyszer azzal piszkálta az osztály legbunkóbb sráca, hogy jöjjön el vele bulizni, de ő nemetmondott. A srác tovább erősködött, de ő teljesen nyugodtan az válaszolta, hogy nem.(határtalan türelme van ami kellis neki) A végén viszont nembírta tovább és megfenyegette, hogy betöri az orrát ha nemhagyja békén. Azóta az a srác a közelébe sem megy és mindenki más kedvesvele és tiszteli, így csak nála idősebbekkel szokott verekedni. Általába döntetlen az eredmény, de az idősebb fiúk sokszor feladják vagy elsem fogadják a kihívást, mondván, hogy lányokkal (főleg ha kissebb) nem verekszünk. :D Bájos, nem?
2015. aug. 13. 10:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Amúgy, ha velem kötekedne az illető, a bakancsommal lehet képen rúgom.

Nem érdekel, hogy lány.

2015. aug. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!