Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek probléma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek probléma az, ha egy fiú nem jár el bulizni és nem is iszik?

Figyelt kérdés

2015. aug. 11. 20:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#3 én olyan vagyok:) 17f ha gondolod írj rám nyugodtan:)
2015. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem probléma, sőt, nekem felettébb imponáló, mivel én sem bulizok, és nem iszok, és örülök, ha vannak még ilyen fiúk manapság :)) úgyhogy ne változz meg senki kedvéért, csak akkor bulizz, és igyál, ha magad miatt szeretnéd, de akkor is csak mértékkel! :D

16/L

2015. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Annyira vicces mikor a sajat korosztalyom nem erti meg hogy a bulizas nem egyenlo a berugassal..... En rengeteget jarok el itthonrol de az esetek egy hatodaba iszok ugy rendesen.Amugy egy ket sor.... De felolem uljetek csak otthon,nem az en eletem.
2015. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Előny!:)
2015. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én leszek akkor a kivétel, őszintén megmondom engem zavarna. Persze ha te így érzed jól magad, nem kell változtatnod, fogsz találni olyan lányt aki értékeli hogy nem iszol, nem bulizol. Én viszont ugyan a diszkókat, klubokat és hasonló zenés-táncos helyeket utálom, nagyon szeretek a barátaimmal romkocsmákba járni ahol iszom is (ami nem egyenlő a részegen fetrengéssel, közel sem), házibulikban, koncerteken szintén. És igen, zavarna ha a pasim ebben nem lenne partner, vagy neadjisten elítélné. Nem mondom hogy mindenki, vagy akár a többség ilyen, de erre is legyél felkészülve. 17l
2015. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Senkinek nem okozol ezzel semmi fájdalmat, de hogyan fogsz így ismerkedni?

Nekem is ez a bajom, hogy nincs kivel bulizni vagy inni menjek, ezért az interneten ismertem meg egyedül bárkit is?

Tényleg olyan jó élet lenne ez? Nekem nem tetszik.

Ha valaki azt mondaná menjek kirándulni vagy hasonló arra az a válaszom, hogy ott nincsenek se szép se fiatal lányok.

2015. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!