Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velemenyetekre vagyok kivancsi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velemenyetekre vagyok kivancsi?! A reszleteket lent leirom

Figyelt kérdés

Szoval. Van egy srac,aki 7 evvel idosebb nalam. Azt mondja,hogy ő mar kinott abbol a korbol,hogy megd*gja a csajt es ott hagyja. Nem teljesen mondhatnam,hogy szerelmes vagyok bele,de jobban kedvelem az atlagnal.

Afele tobb,mint baratsag,de kevesebb,mint szerelem.

Azt mondja barmit meg tenne ertem es erzem is,hogy torodik velem es hogy fontos vagyok neki.

Esetleg tenyleg csak arra kellenek neki vagy komolyan gondolhatja?!!? Bizonytalan vagyok nagyon! Keerlek irjatok le az ezzel tapasztalt velemenyeket vagy akar csak amit errol gondoltok..

Elore is koszonom!


2015. aug. 11. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt nem tudhatod meg máshogy,minthogy teszteled. mond meg neki,hogy neked kell 1év,hogy lefeküdj vele, és ha elfogadja, 3hónapig,vagy amíg készen állsz rá ne engedd neki,ha megbizonyosodtál róla,hogy komolyan gondolja,feküdj le vele:)
2015. aug. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Amúgy ezt így ismeretség nélkül nem tudom megmondani. Egy biztos: ismerjétek még meg egymást jobban, idővel valamerre változni fognak a dolgok.
2015. aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én 16,az illeto pedig 23 lesz :)
2015. aug. 11. 00:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem olyan borzalmas, lassan te is felnőtt leszel. A tanácsom még mindig az, hogy ismerjétek meg egymást jobban, hogy biztosan tudd megbízhatsz e benne. Abból amit leírtál bármi lehet, de ne gyanúsítsd rögtön, de legyél azért óvatos.
2015. aug. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akarom lerombolni az "álmaid" de valszeg csak arra kelesz neki es h ö kinőt már abbol a korbol ugyan már ha ez igy lenne,akkor lene párkapcsolata es ez nem kortolfüg pl én 2éve párkapcsolatban vagyok(19vagyok). És fiúként ismerem a fiúk gondolkodását söt egy ugyan ilyen kaliberü haverom is van es ne hid azth a tinilányokban a tartos párkapcsolatot keresi.
2015. aug. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!