Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell csókolózni? Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csókolózni? Van olyan egyáltalán hogy "rossz csók"? És ha igen, mitől lesz az rossz? Arról is hallottam hogy egy csóknak van íze. Az milyen? 15L

Figyelt kérdés

Sosem volt még kapcsolatom, és erre nagyon kíváncsi vagyok.

Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!:)))



2015. aug. 1. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól lehet rossz pl ha összekoccannak a fogaitok.

Az ízéről pedig annyit hogy elég változó mert attól függ mikor mosott fogat utoljára mikor evett mit evett mennyire ápolt a szája de úgy röviden nyálízű :D

2015. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

1.Érzésből jön és ha görcsölsz akkor lesz a rossz csók

2.van

3.Pl ne dugd le a másik torkán a nyelved,és ne egyél elötte csípőset.

4.Partnertől függő.

2015. aug. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

hát a barátod szájizes , hasolnó mint a tied.

nincs rosz csok , ha már ölelés puszi volt és jol tudtok együt nevetni meg minden , akkor nincs rosz, ha esetleg netán öszeérne a fogatok csókolozás közben,akkor csak nevetek rajta , szerintem nem ciki... csak ne nagyon hápogjál , orodon lélegez leginkább.

ma csókoloztam éppen , és ment nekem is , nyugi menni fog :)) <3 ha már ráérzel megy magátol :))

2015. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azért abba belekötnék, hogy nincs rossz csók. Nekem anno volt egy barátnőm, aki nyomott a fejével csók közben. Miután szakítottunk, egész komoly nyak izmom volt. :D
2015. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
de megérte :D
2015. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket:)
2015. aug. 6. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:

A csókolózást nehéz meghatározni, érzésből jön, és akkor jó, ha érzésből csinálod :)


Mindenesetre az sosem árt, ha nem dugod le a torkán a nyelved, és mosol fogat előtte.

2015. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megmutathatom? Rajtam szabadon gyakorolhatnál. :)
2015. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!