Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit gondoltok ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit gondoltok ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Elég kislánynak érzem még magam. Plüssökkel alszok (és nem 1-2 hanem 9-10), az ágyneműm még macis, még a Disney Channel-t nézem, Éjjel-Nappal Budapest, Barátok közt és hasonlókat nem szeretem, nem járok bulizni, nem sminkelem magam, a ruháim nagy része rózsaszin, piros de van fehér és zöld ruhám is (más szinű nincs) Nagyon kislányosan viselkedek? 15 éves vagyok. Meg kéne változnom?
2015. júl. 31. 20:29
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igen így boldog vagyok ha megváltoznék nem biztos hogy az lennék de el kell "hagynom" a gyerekkoromat
2015. júl. 31. 21:09
 12/22 anonim ***** válasza:

Ez az ágynemü dolog olyan, hogy azt úgyse nagyon látják stb.

15 éves fiú vagyok, mégis megvan még a Thomas a göznozdonyos âgynemüm, mert jó minöségü és tartós.

Pedig ilyen szempontból nem vagyok gyerekes(amúgy általában komolytalan vagyok, de ha kell akkor komolyan viselkedem), nrm is nézek már ilyen meséket stb.

Szóval az hogy milyen az ágynemü az lényegtelen, az pedig, hogy plüssállattal alszol elfogadható( lévén hogy lány vagy még aranyos is) nem feltétlen utal gyerekességre inkább jól esik, hogy valamit ölelhetsz.

2015. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
44%
Bocsi én lány vagyok de erre írnom kellett.Én is 15 vagyok mellesleg.Volt már gond ezekből hogy a Disney Channel-t nézed,vagy plüssel alszol?Én is 1 plüsel alszok elvittem idén Lengyel táborba és mindegyik fiúnak tetszett,kölcsönkérték,vele aludtak stb. tehát ez szerintem ember függő
2015. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Szerintem a plüss kortalan. Ismerek felnőtt csajokat, akiknek plüssfigurük vannak az ágyában. Meg olyat is, aki az egyetemi gólyatáborba hozta el az egyik ilyet. Senki sem találta gáznak. Disney channelt pedig néha a szülők is nézik. Inkább ezt nézd, mint az éjjel nappal tahók pestjét. Szerintem nem kell erőszakosan felnőttesítened magad és egyik napról a másikra lecserélni a ruhatátadat, vagy az ágyneműdet. Ezt lehet szépen fokozatosan. Ha valakinek meg nem tetszik, az ő baja... az ilyen biztos mindig mások elvárásai szerint cselekszik.
2015. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 opened paradise ***** válasza:
Örülj neki és addig legyél gyerek,amíg csak lehetsz.
2015. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell megváltoznod,ne hallgass másokra!Nemsokára én is 15 éves leszek és most megyek majd gimibe. Én általában csak Disney Channelt nézek nap közben, az ilyen Éjjel-Nappal Budapest meg hasonlókat nagyon nem szeretem.Esténként néha nézek anyáékkal filmet ha van valami ami nekem is való.Régebben a ruháim nagy része rózsaszín volt mostanában már kicsit vegyesebb lett a ruhatáram, már majdnem mindenféle színű van pl.fekete,lila,zöld,kék ilyenek bár még mindig rózsaszínből van a legtöbb. Emlékszem pl. egyszer direkt piros pólót kerestünk mert olyan még nem volt.:D Nekem is van sok plüssöm,igaz nem alszom velük mert a párna jobb érzés:)Nem szoktam sminkelni,max.nyáron egy kis szempillaspirál bár úgygondolom az sem kell mert úgy természetesebb. Még sosem voltam buliban,az iskolai farsangot, diszkót mindent kihagytam,valahogy nem nekem való. Látod nem vagy egyedül,mintha csak engem írtál volna le:) Szerintem ilyen fiatalon jobb ha valaki nem akar gyorsan felnőni és minél tovább éli a gyerekkorát. :)14/L
2015. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam, hogy még mindig megvan a hercegnős ágyneműm és általában az van felhúzva,hacsak anya épp nem mossa :D

Elolvastam a kommenteket és SAJNOS úgytűnik egyesek nagyon hamar eldobták a gyerekkorúkat ha 15 évesen ezt nem tartják normálisnak.

2015. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Kedves elso oldalon valaszolok nagyresze! Amikor egy 15 eves kiirja hogy igy vagy ugy vannak problemai szexualis teren csodalkoztok most meg amikor egy olyan lany kiir egy kerdest aki koranak megfeleloen al akkor riba@@ncot akartok belole csinalni?! Kerdezo te pedig ne foglalkozz masok negativ velemenyeivel ha kell majd ugy is megkomolyodsz nem kell azt eroltetni :) 15F
2015. júl. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Zedricht ***** válasza:
Szerintem a plussok szaman kene valtoztatni es a ruhaid lehetnenek szinesebbek, en nem nagyon szeretem a rozsaszint, de ez csak az en velemenyem:)
2015. júl. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Meg kellene ismerned engem
2015. aug. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!