Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit gondoltok ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit gondoltok ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Elég kislánynak érzem még magam. Plüssökkel alszok (és nem 1-2 hanem 9-10), az ágyneműm még macis, még a Disney Channel-t nézem, Éjjel-Nappal Budapest, Barátok közt és hasonlókat nem szeretem, nem járok bulizni, nem sminkelem magam, a ruháim nagy része rózsaszin, piros de van fehér és zöld ruhám is (más szinű nincs) Nagyon kislányosan viselkedek? 15 éves vagyok. Meg kéne változnom?
2015. júl. 31. 20:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
"Meg kéne változnom?" Ez még kérdés?
2015. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
71%
Sztem cuki és aranyos :)
2015. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Vagy kamu kérdés. vagy egy hisztis retadrált.
2015. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen! Később, mondjuk gimibe nagyon megszívhatod. Nem kell éjjel nappal BP-t nézni, de ennyi idős korban a Disney már gáz...

A barátok köztöt pedig nem is tudom kiknek találták ki.

Egy ilyen lánynál szerintem minden fiú mocskos pedofilnak érezné magát, mivel nőként akar kezelni egy amúgy még kislányt.

2015. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
majd kinovod.
2015. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
A kérdés inkább az ha jól érzed igy magad? Ha boldog vagy attól ahogy élsz akkor ne változz meg :) Egyébként én 21 vagyok és nem sminkelem magam és nem járok bulizni. Az igaz hogy más szineket kedvelek és nem a Disney Channel.t, de lényegtelen, emiatt kicsit kislányosnak tűnhetsz, de ha jól érzed igy magad ne törödj aval, a smink meg bulizás szerintem nem a felnöttség jele, inkább a gyerekesség, ugyanis a smink nagyon rontja a bőrt és bulizás nélkül is jól lehet szórakozni és élni, nem kell r.banc legyél ahhoz hogy ne legyél gyerekes.
2015. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

6-osnak részben igaza van.


Mondjuk így az ,hogy az ágyadon van egy-pár plüss az nem baj.


A macis lepedőn változtatni kellene.


Az ,hogy milyen csatornát nézel az tök mind1 csak legyen normális.


Az Éjjel-nappal Bp.-t és a Barátok köztöt én nagyon nem bírom.


Az ,hogy nem jársz el bulizni meg bizonyos színű ruháid vannak az nem gond.


Szóval:


Az ágyneműn kellene változtatni és a plüssök mértékén ,de viszont abban is van rész igazság ,hogy élj úgy ahogy akarsz ,persze normális körülmények és értékek között.

2015. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Úgy viselkedsz, ahogy az a korodnak megfelelő.
2015. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
21 éves vagyok és a disneyt nézem :D mi ezzel a probléma?:D bár én a kislányommal szoktam :D
2015. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Képet lehet kérni?:)16/f
2015. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!