Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Visszataszító ha egy 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Visszataszító ha egy 16 éves lány 65 kg és 165 cm?

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne visszataszító?
2015. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Őszintén... ezer féleképpen eltudom képzelni ezt. Kép nélkül nem igazán tudok mit mondani.

17/f

2015. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Voltam 65kg, akkoriban elég kövér voltam, igen. Most a 163centimhez 46 vagyok, köszönhetően egy teljes életmódváltásnak. Hál' Istennek a bőröm nem nyúlt meg, nem lett csíkos, sőt, feszesebb, mint valaha. Szerintem figyelj oda az étkezésre első körben, aztán majd meglátod, hogy érzed magad:)
2015. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tudod, naponta utazok tömegközlekedéssel, látok bőven fiatalt is. Valahogy 99%-uk nem a divatlapokban, reklámokban szereplő lányokra hasonlítanak alkatban, és mégis ott van velük a barátjuk, társuk. Úgy szokták mondani: zsák a foltját megtalálja.
2015. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

17 vagyok

164 és 57 kg és soknak érzem , mondjuk úgy van rajtam kb 2-3 kg felesleg , pedig sportolok.

szóval 165höz a 65 az sok , bocsi :)

2015. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csaj vagyok, de válaszolok... :D Attól függ, hogyan oszlik el a felesleg, kép nélkül tényleg nehéz megmondani az ilyesmit. Én 160cm és 60kg vagyok, rajtam elég arányosan, jól érzem így magam. Sok pasi mondta már, hogy szép vagyok. Az ő ízlésük sem egyforma, többen szeretik ha van mit fogni, de van aki a vékony lányokhoz vonzódik. Ha te így nem vagy elég magabiztos, változtass. :) 17/L
2015. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon is az.
2015. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
igen, ezzel nehezebb vagy mint én pedig fiú vagoyk és nálad azért jóval magasabb :D sztem duci vagy. jó oké nem visszataszító, mert nem zavar vagy ilyesmi, de mint baránőm, nem tudnálak elképzelni :) ducikkal csak barátkozni szoktam, mert nem vonzódom hozzájuk :)
2015. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Visszataszítótól nagyon messze vagy, sőt, ez egy átlagos felnőtt nőnél egy korrekt alkat. Viszont ha belegondolok, hogy én 16 évesen fiúként voltam 180 centihez 60 kiló ruhástul... Szóval akkori fejjel ez a 65-ös szám bizony soknak hangzott volna.
2015. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem a kilók számítanak, én 166 cmhez vagyok 62kg és 16 éves vagyok, mégis elég sok fiú vesz körül, mellesleg meg ne érdekeljen mit mondanak, inkább csak sportolj, az sose árt és formásodsz tőle. Sose fogsz mindenkinek tetszeni, ha lefogysz 50 kgra meg azoknak a fiúknak nem fogsz tetszeni akik szeretik ha egy lányon van mit fogni, szóval ha jól érzed magad így egyáltalán nem sok.
2015. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!