Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Miért akartok. Fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Miért akartok. Fiu barátokat?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiú barátokat? Mert néha jobbak mint a barátnők, kb olyanok mint a bátyó :)
2015. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy beléjük szeressenek, mert legtöbbször úgyis ez van....
2015. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kivéve ha nem :) fiu barát azért barát hogy barát nem pedig potenciális pasi jelölt.

1 voltam.

2015. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3: Igazad van, de legtöbbször úgy is az történik, amit írtam.
2015. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan,mintha a bátyám lenne,egyszerűen csak jó,jobban szeretek fiúkkal barátkozni
2015. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert őszintébbek, mint a lányok, sokszor megbízhatóbbak is. Főleg ezért. Meg néhány fiú annyira jófej, hogy egyszerűen muszáj vele barátkozni :D
2015. júl. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sokkal normálisabbak. nem hisztiznek mindenen, és ritkán jön rájuk az 5perc. plusz ha nem meleg akkor még a fiúkon sem kell veszekedni. mindenben jobbak mint a lányok, nem is olyan pletykásak
2015. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt így alakult, barátkoztam mindenkivel, aztán voltak fiúk akikkel jól kijöttem, de nem tetszettek. Másrészt mert vannak dolgok amiket fiúkkal tudok megbeszélni jobban. Nem vagyok egy kényeskedős, kifinomut, "lányos" lány, akik keveset és egészségesen esznek, csak ruhákról és pasikról tudnak beszélni, csak cidert vagy koktélt isznak, nem ragaszkodnak a saját véleményükhöz egy beszélgetésben és egy kis perverz/undorító poéntól kiakadnak. Vannak olyan lány barátaim is akik ilyenek, de a többség nem feltétlen tolerálja, pláne nem partnerek sokmindenben. Akit most az egyik legjobb barátomnak érzek, az is fiú, és jobban hasonlítunk egymásra mint sok lánnyal. Nincs az a folyamatos hátbaszurkálás, pletykálás, alakoskodás és képmutatás mint sok lánynál. Őszintébbek vagyunk egymással, meg merem mondani neki ha éppen hülyén viselkedik mert nem sértődik meg. gúnyolódhatok rajta poénból, és viszonozza. Nem kell szégyellnem hogy kétszer annyit eszem ebédre mint mások egész nap, mert ő még többet eszik. Elengedhetem magam vele, sokkal lazább lehetek, mert nem ítélkezik, hanem elfogad olyannak amilyen vagyok.
2015. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!