Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csajok. Ha felhívtok magatokho...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Ha felhívtok magatokhoz valakit filmet nézni, akkor az egyértelműen azt jelenti hogy szexet akartok?

Figyelt kérdés

Ő 20 lesz, én 21 éves vagyok.

Úgy vettem észre a film közben hogy azon kívül hogy hozzámbujt, nem szeretné ha rámásznék.

2 nappal ezelőtt utalt rá hogy nem szeretne 1 éjszakás kalandot.


2015. júl. 2. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
hol itt a kérdés? Hozzád bújt, barátnak tart. Hidd el ha egy nő szexet akar akkor egyértelműen jelzi feléd (legalábbis én mindig jelzem)
2015. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy jelenti azt. V kapcsolatot akar es ezert nem akarja elsietni de kozelebb akar kerulni hozzad v friendzone
2015. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Ha felhívunk magunkhoz valakit filmet nézni, akkor az egyértelműen azt jelenti hogy filmet nézni akarunk.


Ha szexet akarunk, azt észre fogod venni.

Legalábbis nagyon reméljük, mert különben... Különben nem veled lesz szex. :D

2015. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ahhaaa...

Akkor kb hogyan próbáljátok ezt jelezni? Egyébként csók már volt többször is, ma is mielőtt elköszöntünk egymástól.

2015. júl. 2. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elköszönéses csók normális.
2015. júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!