Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy 3 évvel idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy 3 évvel idősebb lány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 évvel idősebb nállam,én 14 vagyok,ő pedig 17. Ő nem ismer engem nagyon, de én igen nagyából. Megszeretném jobban ismerni! Egyáltalán normális hogy ennyivel idősebb nállam? Lányok/nők válaszát várom jobban,hogy ti erről mit gondoltok? Hűűűű ez az első nekem! O.o

2015. júl. 9. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Túlságosan sok mindent nem tehetsz, egy ennyi idős lányhoz rettentően fiatal vagy, a legjobb ami történhet, hogy kedvesen pattint le.


Off

Rettenetes a helyesírásod.

2015. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, hűha, szerintem lehet, hogy el kezdhetnél vele barátkozni, még úgyis kisfiúnak lát, de ha megismeritek egymást, és nem lesz elszalasztott alkalom az, hogy most ott van a szemed előtt, akkor később lehet belőle valami. Viszont asszem, ha 1másnak vagytok teremtve, akkor miután elballagott is mondjuk 1más útjába sodródtok majd -na jó, erre nem vennék mérget. Én tudok olyat, mondjuk ezt még általánosban csinálták, de szerintem aranyos, volt két, asszem 6.-os fiú, és órán v lehet h szünetben, írtak levelet egy 8.-os lánynak, szünetben odaadták neki, ő meg következő szünetre adott nekik válaszlevelet, vagy valami ilyesmi volt; szerintem ez poénos meg jópofa. Hát nemtom amúgy, nehéz ügy.
2015. júl. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Feeeeeelkkiiiiiiaááááltóójeeeeel xD köszönöm a normálisaknak! ;) majd lesz más.
2015. júl. 9. 23:59
 4/12 anonim válasza:
71%

Ne hallgass rájuk.:)

Nekem 13 évesen volt 17 éves nőm.:)

Mikor felkerültem középsuliba, kb az össze végzős csajnál jó voltam:)

2015. júl. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

#7

Hány évesen kerültél középsuliba? 17?

2015. júl. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
14-15 évesen.
2015. júl. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem hallgatok rájuk! :D Elég érdekesen fogalmazta meg az egyik,hogy én nagyon fiatal vagyok hozzá, mert én 14 ő pedig 17. Ink. Az a durva,hog van aki 14 éves és az apja kollegájába szerelmes. Na az már gáz! :D
2015. júl. 10. 00:11
 8/12 A kérdező kommentje:
Na elegem van! K*verem,azt alszok. Legalább álmodok vele. XD
2015. júl. 10. 00:16
 9/12 WheneverYouWant válasza:
87%
Semmi esélyed szerintem... felejtsd el. Sok ilyen szitu lesz még az életedben hogy egy idősebb lány fog tetszeni de a lányok 99%-a magánál idősebb pasival jön össze..
2015. júl. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Gyerek vagy még a válaszaid alapján.:D
2015. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!