Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, vélemény erről a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vélemény erről a felsőtestről?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé önbizalom-hiányos vagyok, helyesnek sem mondanám magam (inkább átlag, de a képekből ez nem derül ki), de sajnos nem vagyok magammal megelégedve. Január óta edzegetek itthon, néha eljárok konditerembe is, pihenek eleget, rendes étrendem is van, de sajnos nem igazán fejlődök túl gyorsan. Itt van 4 kép, ma készítettem őket, véleményeznétek? Kérlek írjátok le, hány évesek vagytok:)


[link]


[link]


[link]


[link]



2015. júl. 4. 12:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
0%
haver segítek heti 5 edzes nem elég... en heti 8 at edzek és nem is konditermes edzes hanem sportedzes és izmosabb vagyok de ezt ne sertésnek hanem tanacsnak vedd inkább eddzel heti 10 et és akkor várj eredményt 17/f
2016. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 A kérdező kommentje:
Kedves 51-es: lehet, hogy izmosabb vagy, de regenerációra mindenképp szüksége van a szervezetnek. Ez kinek több, kinek kevesebb. Egyébként a testformálásban a genetikának is rengeteg szerepe van. Azóta kicsit szálkásodtam egyébként:)
2016. ápr. 8. 21:10
 53/79 anonim ***** válasza:

Tökéletes!! :P

17/L

2016. ápr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:

Egész jó! :) Csinálj pár széles fekvőt (az állítólag a mellkasra megy...legalábbis én ezt hallottam) és úgy már nagyon jó lesz :D

De amúgy...már egy terhesség is lement amióta ezek a képek készültek (9 hónapja tetted fel) :P Szóval,ha azt írod,hogy szálkásodtál,akkor had lám az újakat ;) :D Vagy ha nem,akkor is jöhetnek új képek,mert lehet hogy csak te nem veszed észre a változást,mert minden nap látod :)


17/L

2016. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 A kérdező kommentje:

Ma csináltam akkor 3 új képet. Sajnos tényleg nem sokat változtam, hát ilyen a genetikám, ez van:D


[link]


[link]


[link]

2016. ápr. 9. 17:00
 56/79 anonim ***** válasza:

Nem változtál?? :O Mesélj még...:D

Szerintem eléggé megizmosodtál ;) De komolyan :D Nézd csak meg (akár nagyításban) a hasad meg a mellkasod...szerintem sokat fejlődtél és ez így már tényleg nagyon-nagyon közel áll a tökéleteshez ;) Legyőzted azt a fránya genetikát :D

(Előző voltam :))

2016. ápr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 A kérdező kommentje:

Köszi, kedves utolsó:D

Azért nehéz elhinni, mert sok olyan ember vesz körül, aki nálam (szerintem) jobban néz ki, és na..:D Azért igyekszem;D

2016. ápr. 9. 17:33
 58/79 anonim ***** válasza:
Magadnak köszönd! ;) :) Csak azért ne ess át a ló túloldalára ;) Azok a felhős pufis izompacsirták nem nagyon tudják hívogatni a nőket... :D De amúgy,szerintem az is elég,ha ezt karbantartod. Már ez is egy nagyon szép eredmény ;)
2016. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim válasza:
Most már nagyon jóó
2016. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
0%
hat ez siralmas
2016. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!