Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, vélemény erről a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vélemény erről a felsőtestről?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé önbizalom-hiányos vagyok, helyesnek sem mondanám magam (inkább átlag, de a képekből ez nem derül ki), de sajnos nem vagyok magammal megelégedve. Január óta edzegetek itthon, néha eljárok konditerembe is, pihenek eleget, rendes étrendem is van, de sajnos nem igazán fejlődök túl gyorsan. Itt van 4 kép, ma készítettem őket, véleményeznétek? Kérlek írjátok le, hány évesek vagytok:)


[link]


[link]


[link]


[link]



2015. júl. 4. 12:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim válasza:
Szerintem nem rossz...sőt jó ;)
2015. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim válasza:

Nekem is nagyon tetszik :3

15/L

2015. okt. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D
2015. okt. 11. 09:41
 34/79 anonim ***** válasza:

Én ezt sose értettem. Az első a belső. Jó, jó, de azért kell valami külső szimpátia, hogy megismerjem a jellemét. Akkor első az arc. A test, az nagyjából huszadrangú. Persze vannak szélsőséges esetek. Én pl. nem szeretem a mackósabb típust, akkor inkább legyen vékony. De, ha a jelleme olyan lenne, jöhetne a mackósabb is. Aztán vannak a nagyon kövérek, szélsőséges esetek, az már nálam kizárva. (de ez csak én vagyok, van akinek még az is tetszik) Na, de hogy mennyi izom van rajta? Őszintén lesz.rom. Neked teljesen átlagos tested van, egy kevés izommal. És hidd el, ez a lányok 95%-nak bőven elég. Az az 5% meg keres magának valami gyúrót és béke lesz a világban.

Jó, hogy figyelsz a testedre, az fontos, de a jellemedre mindig többet "gyúrj", az nagyobb befektetés, az élet minden területén, nem csak a lányoknál.

2015. okt. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves utolsó:)

Itt tényleg csak a külsőmre szerettem volna kérdezni, de örülök a véleményednek:)

2015. okt. 23. 15:12
 36/79 anonim ***** válasza:

Az első szó, ami eszembe jutott, az a cuki! Nem kockahas, tény, de azt én nem szeretem. :D

Szerintem a pont jó, nekem tökéletes kategóriába tartozol.

16L

2015. nov. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó:d
2015. nov. 15. 11:46
 38/79 anonim ***** válasza:

A karod pont jó, a hasad is szép (én nem annyira vagyok oda a kockákért) és a mellkasod is jó...talán arra még egy picit edzhetnél és akkor már tökéletes ;) :)

16/l

2015. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D Igyekszem;)
2015. dec. 31. 13:42
 40/79 anonim ***** válasza:
46%

Bocsi ha megbantalak de hol a kockahas???!!!

Ennel meg en is jobban ki vagyok gyurva...

15/L

2016. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!