Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékony srácon a kockahas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony srácon a kockahas tényleg gáz?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy ez írom, de egy vékony srácon nem mutat jól annyira a kockahas mond minden elismerésem,szép munka :)
2015. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezt ugy mondod,mintha a kover sracokon lenne a kockahas..
2015. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gaz, csak olyan, mint kover non a nagy mell... Nem szamit.
2015. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ez egyébként olyan rossz hasonlat sztem :D utolsónak
2015. jún. 16. 22:28
 5/14 A kérdező kommentje:
a dagadt lányon a mell eleve nagy, míg a fiúnak meg kell dolgoznia érte!
2015. jún. 16. 22:29
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem az, alapbol mindenkinek van kockahasa csak a háj eltakarja.

A dagadtnak azért van nagy melle mert hájas, neked azért van kockahasad mert vékony van és nincs rajtad háj.

majd ha 80-90 kilósan van kockahasad akkor néz ki jol.

2015. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi számít vékonynak. Elhízott embereken eleve nem is látszik. Hány kiló vagy és milyen magas?
2015. jún. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De várjunk, nekem nincs is kockahasam mégis vékony vagyok, csak szeretnék kockahasat
2015. jún. 17. 01:41
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked szimplán gyenge a hasizmod, eddzél rá hetente négyszer és majd kirajzolódik az.
2015. jún. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként ez a "vékony srácon a kockahas gáz" sztori azért van, mert sok páwa fiúcska mutatja a kockahasát facebookon, holott azért rajzolódnak ki a kockák náluk, mert egy deka zsír nincs rajtuk, konkrétan alultápláltak. Nekem is volt olyan haverom, aki mindig mutogatta a lányoknak hogy neki milyen kockás hasa van, közbe sehol semmi csak a pali volt 45 kiló, és az a semmi hasizma kirajzolódott. Holott nem tett le érte semmit az asztalra, csak szimplán alultáplált.
2015. jún. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!