Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az egyik barátnőm de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik barátnőm de én is lány vagyok. Utálom magam emiatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hasonlítunk . jó fej stb és néha csak lesmárolnám..beleborzongok ha hozzámér *.*

mit tegyek?



2015. jún. 11. 00:02
 1/10 viktorvarga válasza:
84%
smárold le részegen,vagy ne csinálj semmit
2015. jún. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem jár egyikünk se bulizni, se inni..
2015. jún. 11. 00:06
 3/10 BlackSword válasza:
Általában nem vagyok liberális, de fogadd el önmagad úgy ahogy vagy... Ha erre vágysz, akkor beszélj vele... Ki tudja mit hoz a jövő... Egy csókba még nem halt bele senki... Ki tudja, lehet Megkapod...
2015. jún. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne fogd vissza magad. Smarold le. Lehet hogy o is pont igy erez csak nem mer kezdemenyezni. Lanyok sokkal elfogadobbak egymassal,mint a fiuk.
2015. jún. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem szerelem, csak túlzott szimpátia. Ne törődj vele, elmúlik...

ui: és semmiképp se smárold le, mert az a barátságotok végét jelentheti, és aztán egy életen át bánni fogod.

Ha ránézel gondolt azt hogy jól néz ki, és pont.

2015. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanez van velem is. Ha tudni akarod mit érez akkor elkell mondanod neki. Van közötettek testi kapcsolat? Úgy értzem ölelések, simogatás vagy puszik. A pusziból tudsz egy véletlen szájra puszit csinálni. Aztán ha nem készül ki tőle és nem kezd el nevetni, se fujjolni rajta hanem csak csöndben bámul maga elé esetleg ha még plusszba a szemedbe is néz akkor szabad a pálya és jöhet a csók! :) Ha van még kérdésed vagy csak beszélgetni szeretnél arról, hogy hogy fogadd el magad akkor írj! :)
2015. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? Csinos nagyon a barátnőd?
2015. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%

Legyél a csajom, és megoldodik minden gondod:)

17/f irj nyugodtan.

2015. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne utáld magad, a tinik legtöbbje átesik ezen. A lényeg, hogy véletlenül se fojtsd el!

Én nem ajánlanám, hogy mondd el neki, lehet, hogy tönkremenne a barátságotok, rosszabbik esetben elmondaná mindenkinek. Ha nagyon kíváncsi vagy, milyen lánnyal lenni, keress valakit, aki szintén csak bizonytalan.

Üdv: Egy leszbikus kamasz lány :)

2015. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szinte ugyanez van velem is :/ és nem tudom, hogy mit tegyek

neked kedves kérdező megoldódott már azóta a problémád? történt esetleg valami?

2016. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!