Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, ha azt szeretném,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha azt szeretném, hogy a fiú kezdeményezen?

Figyelt kérdés
Mert tetszik egy srác és szerintem én is tetszem neki de én nem fogok kezdeményzeni! De valószínű hogy nem lesz belőle semmi mert 7 nap múlva nem is fogunk találkozni mert ballagunk. 15/L
2015. jún. 4. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem meg kezdeményezz te :) ha elballagtok és ugy se találkoznátok többet nem veszíthetsz semmit ;)

Maximum csak később bánnád h nem tetted meg!

2015. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem,elvégre a fiúnak kéne,de mindig vannak kivételek,mint most, úgyhogy hajrá 😎😉
2015. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez olyan szomorú! :(


nekem is vot egy lány, aki mintha jeleket adott volna, hogy tetszem neki, folyton arra járt a folyosón ahol én voltam a terem előtt és ha meglátott ő vagy az egyik jó barátnője valahogy mindig elkezdtek feltűnösködni, vihogni felém nézni, meg a csaj barátnője jelezte ha lát engem hangosan, de persze anevemet nem igen tudták csak itt van a srác vagy jön a srác hasonlókat mondtak...


vajon ha kezdeményezett volna valamelyikünk lehet ma is egy pár lennénk? kár, hogy sosem mertem kezdeényeni, mert sokan csúfoltak a külsőm miatt, nem vagyok egy álompasi és csendees, félénk fiú is voltam mindig is... nekem az kell, hogy a lány kezdeményezzem, hogy tudjam ő választott ki, hisz csúnya fiúként nem akarok beégni, már így is annyian aláztak meg csak, mert nem vagyok egy ilyen tökéletes arcszerkezetű, kigyúrt testű magas álompasi

2015. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!