Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok.


Elég sokat gépezem, és ahogy viszonylag érettebb lettem, megpróbálkozom néha netes lány ismerősöket szerezni.

Most éppen megint egy olyan lányt találtam, aki (korombeli) jól néz ki, értelmes, de mégis olyan dolgokat tesz, amiket nem tudok hova tenni. Már nem első, hogy ilyen csajra bukkanok, és nem értem, hogy miért jó ez nekik.


Mivel gyökér vagyok és neten mindent elviccelek, ezért nem tudom máshogy kezdeni a beszélgetést, minthogy "szia szerelmem" (vagy valami hasonló).

Ezzel kezdetét veszi egyfajta szerepjáték kettőnk között, mintha szerelmesek lennénk, és bókolgatunk egymásnak, "esküvőt" tervezgetjük... stb.

Ezt nagyon szeretem, de meglepődtem, hogy milyen sok csaj veszi a poént és játssza velem a játékot..

Ezután, általában valamiért mindig ott kötök ki, hogy a csaj fenekéről kérek képet, őszintén megmondom, hogyha nem küldd akkor még jobban vágynék később a társaságára, ha küldd, akkor pedig lesz egy jó éjszakám.

Általában kapok képet! Tehát nem pucért vagy bugyisat, hanem egy viszonylag rib##cos pózban (de ruhában!) készült képet, amin szépen kivehetőek a domborulatok. Ezután általában már sima út vezet a telefonszámhoz, és pár bizalmasabb titokhoz is...


Ez miért jó a lányoknak?

Nem félnek kicsit, hogy esetleg kiadom a számot vagy ilyesmi?

Én soha nem tennék ilyet, és általában a csajok mindig mondják, hogy ne küldjem tovább, mert csak nekem küldték el, de azért veszélyes, nem?


2015. máj. 31. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Es ezzel mi a gond ?
2015. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Hát én nem küldenék képet a fenekemről :D
2015. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem màr unalmas hogy a fiuk azon versengenek ki kap több fotót....kicsit sem veszélytelen megadni a szàmot én nem tenném max lediktàlnak egy szamot amihez semmi közük vagy nagyon hülyék ink a 2.
2015. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én küldenék a fenekemről képet, te kis cuncimókus ^^

30F

2015. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akiknek ez kell, azok meg is érdemlik. Biztosan sokra fogják még vinni az életben a tehetségükkel. Amúgy az is lehet, hogy nem is saját magukról küldenek képet, de azon se lepődnék meg, ha saját magukról csinálnának, elég megnézni a kis tinipcsákat a fb-on, milyen képeik vannak.
2015. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!