Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok: mit csináljak hogy...

Lányok: mit csináljak hogy annyira ne fájjon az epilálás? L/18

Figyelt kérdés

Vásároltam egy 30.000-ft-os epilátort és jó is csak neház kibírni folyamatosan az epilálást.

Mit javasolnátok hogy enyhitsem a fájdalmat?

Ti hogy csináltátok elsőnek?


Az útmutatóban le van írva hogy a második már nem olyan érzékeny lesz, meg kell szoknia a bőrnek.


2015. máj. 21. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Előtte le szoktam fürdeni mert valahol olvastam, hogy akkor nem fáj annyira és ez tényleg így van.

Én azt csinálom, hogy szinte minden héten használom, mert sajna nem minden szőr nő ki egyszerre, így viszont meg van szokva a dolog és nem fáj annyira. A lábszáramon pl. már nem is érzek fájdalmat úgy megszoktam.

2015. máj. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak az első fáj, azt meg nagy nehezen kibírod és kész. Én 2 naponta epilálok, nekem gyorsan nő a szőröm, de már nem is érzem.
2015. máj. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az elején pici mozdulatokkal kezdem, aztán kicsit lezsibbad a bőr ott és utánna már jobb.
2015. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!