Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 18 éves nő vagyok és bajszom...

18 éves nő vagyok és bajszom nőtt. Eddig szemöldök csipesszel nagyjából kiszedtem, de nagyon fáj Légyszi adjatok tanácsot, hogy mivel tudnám eltüntetni! Epillátorral le tudom szedni szépen?

Figyelt kérdés

2015. febr. 7. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
miért nem gyantázod? 10 mp az egész.
2015. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nincs rá pénzem! :/ ezért kéne valami más módszer!
2015. febr. 7. 14:07
 3/8 anonim ***** válasza:
hát, az epilátort azért nem ajánlatos, mert ha érzékeny a bőröd jobban kipattog... ha csipesszel is fáj, akkor meg azt ki sem bírnád
2015. febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs gyantázásra pénzed? DM-ben veszel 800 Ft-ért Balea hidegcsíkokat, ha nem akarsz a melegítéssel vacakolni. 20 nagy csík van benne, 3 évig elég lesz, ha csak bajuszra használod.
2015. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

300 ft egy tégely gyanta, ami szintén egy évig elég... felkened, keményre szárad, letéped. Egyszerű és olcsó. Epilátorral ugyanaz mintha szemöldökcsipesszel tépkednéd, csak lehet ki is pattogsz tőle, mert az epilátor nem olyan kíméletes a bőrhöz.

Vagy vegyél ilyet: [link]

Pár mp alatt kiszedi a szőrt.

2015. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az x-epil gyantát használta.. sokszor lehúztam de nem jött le.. és bepirosodott és fájt..
2015. febr. 16. 15:15
 7/8 anonim válasza:
Fonal-epilálás! Én azzal szoktam leszedni a szőrőket. Csak egy darab cérna kell hozzá. Nézz róla pár videót a youtubeon. Biztos megérted majd!
2015. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezt ki is próbáltam és bevált! :D
2015. márc. 24. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!