Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én osztálytársaim és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én osztálytársaim és ismerôseim (15-16 évesek) olyan szánalmas a lányok nagy része, hogy alapelvárás náluk a kockahas?

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 21:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tökmindegy hogy milyen egy srác hasa, ha ez megnyugtat.

16/L

2015. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát hogyne lenne elvárás, még én is elvárom tőlük fiúként....

Aki 180 centi és 50 kiló annak aztán nem nagy dolog kockás hasat csinálni.

Majd ha 180 centihez lesz 80 kiló akkor majd nem lesz olyan fontos:)

2015. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
Az nem lenne az, ha egy ténylegesen edzett hasi rész lenne az, mivel akkor hozzá van edzve az egész felsőtest és a lábak. A baj az, az hogy ami nekik kell az az a típus, amit napi tíz felüléssel megszerzel, egy napig csinálva(jó, kicsit túlzás, de érted igaz?). Az olyan hasizom nem ér semmit. Ha meg akarsz felelni ennek, akkor inkább olvasd el, hogy mit ír Paul Wade a Fegyencedzés című könyvében. Nekem is sokat használt, a támadónak fáj ha hason üt.
2015. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. lány vagyok és nekem sosem számított a testalkat csak legyen nagyobb nálam és ne legyen sörhasa. Annyire nem értem miért van ez,barátnőimnek szinte jobban számít a kockahas mint az arc vagy az igényesség...
2015. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

,,Paul Wade a Fegyencedzés című könyvében""

Ez egy kitalált alak még mindig. Az edzés pedig nem nagy dolog.

Aki olvasta az első részt az tudja hogy magáról a fejlődésről semmit nem írnak csak hogy csináld és akkor jobb lesz.

NEM a fejlődés a kaja okozza + a stimuláció nem pedig a kő kemény edzés + a mama rakott káposztája....

2015. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%

En nem szeretem a kocka hasu fiukat.

Szeretek egy fiut olelgetni, bujni hozza es...nem olyan kenyelmes ezt tenni egy izmosabb sraccal.

Meg..HE

Ezek a lanyok fekudtek mar kocka hason???

Mert az sem a kenyelmes kategoriaba van:'D

Ellenben egy teljesen normalis testalkatu fiuhoz mar sokkal jobb odabujna, vagy rajta fekudni.:D

Es nem vagyok dagadt. Sokan ilyenkor ezzel jonnek mert persze en biztos dagadt vagyok es ezzel vigasztalom magam.

39-40kg vagyok.

2015. jún. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
58%
A fiuk persze elvarhatjak egy lánytól, hogy vekony legyen, a lányok meg nem várhatják el a fiúktól h legyen kockás hasuk? Amugy nem muszaj, de plusz pont az tuti :)
2015. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!