Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy sem?

Figyelt kérdés

Év elején jött egy új gyerek az osztályba és minden lányt fogdosott meg mondta nekik a szépeket.

Persze én sem maradttam ki és mivel nekem még akkor nem volt kapcsolatom egy fiúval sem így hát vettem az adást és mentem a fiú után.

Minden nap beszéltünk,osztálykiránduláson is jól elvoltunk aztán összejött egy csajjal,meg még egy másikkal is.Elég sokat sírtam miatta...

Aztán egy decemberi napon megcsókolt és akkor már tudtam,hogy teljesen odavagyok érte.Összejöttünk aztán karácsonykor kidobott és még az ajándékozásnál is sírtam.

Téli szünet után 'megpróbáltuk újra'.

Egy hónapig voltunk együtt,nagyon jól éreztem magam vele.Bemutatott a szüleinek,sokszor jártam nála de általában csak csókoloztunk és nem igazán beszélgettünk.Mikor már a 'végét jártuk' leállt két 11 éves kislánnyal.

És egyszer csak kaptam egy ilyen üzenetet (!!) 'bocsi nem birom tovább,vége'.

Ez januárban volt.Egész februárban úgy viselkedtem,mintha kicseréltek volna.

Tudni kell,hogy mind ezek elott (szeptemberben pl) kituno tanulo voltam...

Szoval vissza februarra...a felenk kislanybol lett egy drogos k****.Legalabbis igy neveztek.Olyan rossz volt h senki nem tudta h min megyek keresztul.Cigiztem,a 'nagymenokkel' logtam.

Aztan kaptam egy uzenetet (!!) a fiutol...'Nagyon szeretlek es nem tudom h miert almodok rolad.Nem szoktam semmilyen lanyrol almodni.Es miattad fuveztem mert nem tudtam eldonteni h mit erzek irantad.Szeretlek.'

En nem tudom h miert voltam ennyire elvakitva a 'nagy szerelemtol' meg ettol a fiutol mivel c*gany is (de tagadja),buta is es hat nem a leghelyesebb.Csak beleszerettem a 'szavakba'.

Aztan egyik nap piszkalt a suliba es nekem elegem lett belole es felpofoztam nem kicsit.

Erre kidobott.Azert ezen utolag nevetek.:D

Aztan lettunk baratok extrakkal.Le akart fektetni de orulok neki h azert annyira nem voltam elvakitva h ezt hagyjam neki.A szuleim eltiltottak tole.Es majdnem apuhoz koltoztem.(a szuleim kulon elnek)

Es egyszer csak azt mondtam.'Kesz eleg volt!!!!'

Most probalom lesz*** a fiut de persze ez egyertelmu h meg szeretem.

Iskolába nem jar mert mar onnan is elbocsajtottak.Meg ev vegeig ide jar de nem jon be mert o a nagy 'jampi gyerek' aki sz*rik mindenre.

Tudom ez volt nkm az elso 'nagy szerelem' meg minden es lehet h ezert viselt meg annyira de legalabb tudom hha meg egyszer egy ilyen kozelit felem h kuldjem el.

Csak mostanaban bennem van az a kerdes hha megint bejon a suliba akkor mit csinaljak megbeszeljem vele rendesen a dolgokat (ilyenkor mindig mondja h o mennyire szeretett engem) vagy pedig inkabb sz*rjam le es tegyek ugy mintha nem is letezne?

Es meg egy kerdes foglalkoztat: Kulso szemmel nezve szerintetek szeretett vagy sem? (Egyszer azt mondta nekem:-Lehet sz*r alak vagyok nem vagyok egy szent de szeretni tudok ahogy teged is...

Es ti h latjatok ezt az egeszet?Nagyon kivancsi vagyok a velemenyetekre es elore is koszonom a valaszokat!:)es bocsi h ilyen sokat irtam.


14/l

A volt baratom 15



2014. máj. 2. 10:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
20%
Nem szeretett a srác, csak meg akart kapni, majd megkapni egy másikat, majd újra téged.. Nem vetted észre? Ha szerelmes vagy belé nem jó az ha lesz..od egyből. Tartsátok a kapcsolatot de csak barátian, ha meg úgy közeledik feléd, akkor meg mond meg neki hogy vége van .. monde meg neki 5-6 szor. előbb utóbb megunja, és vagy csak barátok lesztek, vagy végleg elfelejt.. ennyi.. Neked meg kitartást, biztos lesz olyan srác is majd neked aki tényleg megszeret majd..
2014. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
17%
játszott veled semmi komoly annak csapta a szelet akinek éppen jónak látta ugyan ezt tette még másik legalább 2 csajjal mint veled élevezit eszköz voltál neki ha hagytad volna megfektetni magad akkor meg pláne csak az lettél volna.. a szép szavakat azért használta mert ő is látta valamennire hogy ezzekkel hódíthat meg ..:)
2014. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen de sajnos pont azt nem tudom h jo otlet e az ha tartjuk a kapcsolatot baratian.nem lesz ugy nehezebb elfelejtenem ot?

Egyebkent mar egy honapja nem vagyunk egyutt es be kell valjam az igazsag faj..

2014. máj. 2. 10:31
 4/12 anonim válasza:
7%
ja és ha az életben vinni akarod valamire vagy boldog akarsz lenni szerintem kerülnöd kéne a srácot mert amit ő tesz az csak oda visz ahova a cigányok egy jó része tartozik ... és ebben ne is tagadja senki mert borsod megyében élek én is és biza nem egy cigánysort látok meg cigányt..
2014. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
18%

Szia. Szerintem nem szeretett. Ő csak menő akart lenni azzal, hogy mindig van barátnője, de ha lehet, mindig valaki más. Szerintem ő még nincs is kész érzelmileg a szerelemre.


Örülök, hogy te magad dobbentel rá, hogy több vagy annál, hogy egy ilyen fiúval leállj. Tanulj, legyél okos es az okos, helyes fiúkát keresd. Legyen inkább kevesebb barátod, de az "minőségi".

2014. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
7%
is-is jobb is meg rosszabb is, a szerelmes szívnek nem jó az se ha végleg megszakítod, meg az se jó ha közbe beszélgettek. de a véleményem alapján a kisebb rossz az ha még tartjátok egy kicsit a beszélgetős kapcsolatot..Szerintem sokkal rosszabb az ha soha többet nem beszélsz vele, mert akkor megszakad a szíved, de ha csak beszélgettek, talán ismétlem egy idő után talán átalakulhat barátsággá, és akkor nem kell szenvedned annyira.. talán..
2014. máj. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
7%

Ja, és ne foglalkozz vele, ha megjelenik. Úgyis csak rossz hatással volt rád.


Mit gondolsz, nem csak az tetszett benne, hogy minden barátnődnek tetszett, ezért imponált neked, hogy veled akart járni végül?

2014. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hat en inkabb azt erzem h azert jottem vele ossze es azert szerettem bele mert eddig szinte kozom nem volt a fiukhoz.es hirtelen jott o es hat bumm
2014. máj. 2. 10:37
 9/12 anonim válasza:
40%
Csak a hülye dől be neki. Sajnálom kérdező, de te hülye vagy. Ezt tovább visszed, mert tartanád a kapcsolatot vele. Szerintem maradj is ilyen hülye. Sírni is kell nem csak boldognak lenni.
2014. máj. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem javitsd ki naivra:)
2014. máj. 2. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!