Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudjam, hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy tényleg szeret?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt, de most sem tudom eldönteni, hogy szeret e igazából a barátnőm,.. Egyszer azt érzem, egyszer egyáltalán nem. Pl rettenetesen féltékeny, és nagyon aranyos is tud lenni,+ mindig velem akar lenni. De! sose mond rám semmi pozitvat, rengeteget balhézik jelentéktelen dolgokon, nem szokott spontán kedveskedni, ha már megkérem dolgokra h minek örülnék azokat se teszi meg. Azt mondja szeret és tudom h nincs neki senki de ugy érzem ha én nem tennék érte ő sem tenne semmit.. Sokmindent elvár de nem boldog ha megkapja , természetesnek veszi. Ellenben ő nem tesz semmit fordítva. Egyszerűen csak egy hideg ember, vagy csak érdekből van velem?? hogy lehet ezt kideríteni?? köszönöm

2014. máj. 2. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátom ugyanilyen velem azzal a kivétellel, hogy ő nem is mindig akar velem lenni, csak mondja... :D Ő egyszerűen ilyen és kész... vagy rosszul érzi magát a kapcsolatban, de így neki ez kényelmes és nem szakít, csak el van... ülj le vele erről beszélgetni, hátha sikerül ezt kiküszöbölnötök. Én már leültem, veszekedtem emiatt sokat, már ráhagyok mindent, csak így elhidegülünk egymástól, ha én nem teszek a kapcsolatért... :) Úgyhogy lehet, hogy nem jó vége lesz.. :)
2014. máj. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az már egy jel ha féltékeny. Általában az emberek nem féltékenyek olyanra akit nem szeretnek. És gondolkozz el azon, ha nem szeretne miért van még veled? Szerintem itt a legjobb lenne ha normálisan leülnétek és megbeszélnétek, a sérelmeidet. És megpróbálnátok minda2en más h megközelíteni a kapcsolatot. Mondd el neki h rideg veled. Az meg h jelentéktelen dolgokon balhézik, hát nőből van.
2014. máj. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen kapcsolatoknak mi értelme? Nem lenne jobb megszakítani? Inkább most, mint egy gyerekkel együtt.
2014. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a lány azért kicsit morbid már maga a viselkedése is ahogy leírtad :/ Én viszont úgy látom, hogy érdekből lehet veled, és nem azért féltékeny mert szeret hanem mert valószínű, hogy jó világa lesz majd melletted. Én ha szeretek egy férfit akkor mindig ki mutatom neki, úgy érzem ti is emberből vagytok és ugyanúgy nektek is szükség van egy kedves szóra és odafigyelésre.
2014. máj. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!