Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá, hogy kezdemé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Mármint adott egy fiú meg egy lány, de én nem szeretnék kezdeményezni. Mármint ha ismerném, és biztos lenne a dolog, akkor igen, de így csak "leszólítani" szeretném ha ő kezdene. Ezt hogy lehet elérni?

tegnap 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Ha akarsz valamit, legyek annyira tökös, hogy kezdeményezz.

O sosem fog.

Bátorság, hajra! Egyszer elsz

tegnap 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, mint mondtam, nem szeretnék. Teljesen más helyzet az, ha ismerem, és tudom mit akarok, de így, hogy leheeet, hogy szeretnééém, de amúgy leheeeet, hogy neeem. És mi van akkor ha ő kezdeményez? Ha érek neki ennyit?
tegnap 18:44
 3/7 anonim válasza:
88%
Amikor a közeledben van, próbálj meg nem túl feltűnően figyelni rá, de éreztetni vele, hogy érdeklődsz. Ha ezt észreveszi, és van elég önbizalma, valószínűleg fog kezdeményezni.
tegnap 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem is ismeritek egymást, de azért kezdeményezzen? Ne a sült galambot várd, menj oda hozzá
tegnap 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vesd reá a tekintetedet, mosolyogj rá, szólj hozzá. Ha van közös ismerős, mondd neki, hogy beszéljen neki rólad. Nem gondolatolvasó, honnan tudja, hogy érdekel téged?
tegnap 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#2 Akkor maradnak a jelek, amiket vagy megért, vagy nem.
tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha félénk, akkor adhatsz neki bármilyen jelet, sehogy se fog kezdeményezni.
tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!