Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érezhetek így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érezhetek így?

Figyelt kérdés

Lassan 18 vagyok, soha nem volt kapcsolatom. Nem mondanám azt, hogy nagyon akartam valaha is, de mégis jól esett volna, ha valaki úgy közeledik.


Emiatt úgy érzem magam, mintha "rossz" ember lennék és senkinek nem kellenék. Nem tudom, lehet-e velem valami gond, külsővel vagy belsővel, amit nem vallana be senki. Van pár barátom, de nem nevezném magam társasági embernek.


Értelmes, ápolt embernek gondolom magam átlagos külsővel.


Nyugtassatok meg, hogy nem vagyok ezzel egyedül. :(


okt. 2. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, én 19 vagyok, és nem volt még senkim. Mondjuk én kifejezetten nem akartam kapcsolatot. De sok korombelit ismerek, akinek csak így alakult.

Nem biztos, hogy veled van a baj. Az élet néha igazságtalan. A külsődön ne izgulj, az olyan, amilyen, fölösleges rajta rágódni. Amúgy is, az emberek többsége a saját vélt vagy valós "rondaságával" van elfoglalva, észre se veszik a másik külsején ugyanazokat az apró hibákat, amit a saját testükön úgy gyűlölnek. Ami az egyéniséged illeti, arról olyasvalakit kérdezz, aki tényleg ismer, mert ezt itt nem fogjuk tudni megmondani.

Az introvertáltsággal sincs baj. Több szocializálódással persze több esélyed van az ismerkedésre, de nem kell elsietni semmit. Egyetemen össze leszel amúgy is zárva olyanokkal, akikkel már van közös érdeklődési kör (mert ugye ugyanazt a szakot választottátok), ott majd könnyebb lesz beszélgetést kezdeményezni. És ki tudja, lehet, lesz is belőle valami.

okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azért sokkal fiatalabb vagyok mint ti, de a környezetemben mindenkinek volt már barátja/barátnője. Nekem nem, és nem is hiányzik. Majd jön ha jönnie kell, addig fölösleges erőltetni
okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Igen, én is úgy vagyok vele, ha kell, majd jön, de még is frusztrál a tény, hogy egy érdemleges ember sem volt még.
okt. 2. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 Inkább várj egy értelmes társra, mint hogy belemenj egy rossz kapcsolatba csak azért, hogy végre legyen egy.
okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hianyzik egy baratnö akivel lehet sajat kis "vilagunk" de sajna nem talalok.

Akinek van kedve irhat.😊 F.

tegnapelőtt 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!