Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez most így mi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most így mi?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már beszéltem párszor és érezhető volt hogy amúgy tök jól megvagyunk meg tényleg látszott hogy akar is beszélgetni így gondoltam elhívom valahova de mivel napközben ritkán találkozunk is írásban kérdeztem rá erre pedig nem írt vissza hanem csak kiláttamozott

Most akkor gondolom ez is lehet egy válasz

Vagy kérdezzek rá élőben is?



okt. 1. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát először is ez a fiú részéről elég gáz és bunkó dolog. Én már csak azért is megkérdezném élőben
okt. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem rákérdezhetsz élőben is, hiszen teljesen jogos, hogy szeretnél kapni egy választ.
okt. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!